Skocz do zawartości

- - - - -

Konto YT naszego forum!

268 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 25 wrzesień 2012 - 19:33

Witam! Tak jak w temacie chciałbym stworzyć konto YouTube naszego forum. Konto juz stworzylem, jednakże nie jest aktualnie one publiczne i zawsze mozna je usunac dlatego chcialbym zapytac o zgode. Na koncie beda umieszczane wszelkie nowinki itp. dotyczące serii gier X i naszego forum.
Mam zamiar rowniez stworzyc multimedialna reklame, a jednoczesnie cos w stylu filmu przygodowego. To znaczy chodzi mi dokładnie o przedstawienie wybranych uzytkownikow z forum (tych co sie zglosza, gdyż nie chce aby nazwy osób, które sobie tego nie życza znalazly sie na owym filmie) w statkach, które one sobie wybrały. Jednakże musi sie to zgadzac z ranga na forum. I wtedy nad wybranym przez ta osobe statkiem bedzie widniala jej nazwa z forum. Fabule calego filmu razem obmyslimy aby nie bylo zadnych zwad.

Link do kanalu: www.youtube.com/forumxudb

Jezeli cos sie nie zgadza lub jest cos do poprawy prosze pisac.

I prosze rowniez o napisanie mi czy konto ma byc usuniete czy moze zostac.

#2 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 25 wrzesień 2012 - 19:49

Z mojej strony brak przeciwwskazań.

#3 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 25 wrzesień 2012 - 19:50

A co do konta. Zmieniac cos w wygladzie itp? Jak cos to moge zrobic nowa skorke nie ma sprawy jesli ta nie pasuje.

#4 Xeeris

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • LokalizacjaPodsektor Aurelia
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 25 wrzesień 2012 - 21:11

Dobry pomysł :) . Czasem będę zaglądał na kanał i się zobaczy. Co do filmiku z użytkownikami to nie sądzę by wielu latało czymś innym niż M3-M5,M8, ewentualnie TS,TP jeżeli ktoś chce (ze względu na rangę na forum nie?) :) .

PS. Skąd pomysł o założeniu konta Xudb na Youtube? Ciekawość zżera...

#5 Aldaran

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 147 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 25 wrzesień 2012 - 22:55

Xeeris ja latam M6 korweta Khaak,M2 terranski sam sciagam,przy odrobinie szczescia.(wiec to kwestia gustu czym latasz)
Xenon Q twoj pomysl popieram , mam nadzieje ze twoj projekt bedzie "żył" i nie umrze zbyt wczesnie.

#6 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaPiła

Napisano 26 wrzesień 2012 - 14:55

Wyświetl postUżytkownik Xeeris dnia 25 wrzesień 2012 - 21:11 napisał

PS. Skąd pomysł o założeniu konta Xudb na Youtube? Ciekawość zżera...

.
Skad pomysl? No wiec mianowicie kiedys juz tez pisalem na forum o stworzeniu takiego filmu, jendakze pomysl nie zostal zrealizowany, gdyz nie mialem po prostu czasu,a teraz mam go duzo wiec trzeba cos z nim zrobic :) Wymyslilem tez, ze fajnie by bylo aby film znalazl sie na oficjalnym koncie strony i wlasnie dlatego postanowilem takie konto stworzyc.

PS: Zapomnialem dodac ze Administracja forum ma wolny wybor co do kwestii statkow :)

#7 Xeeris

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 262 postów

Napisano 26 wrzesień 2012 - 16:06

Życzę powodzenia :) . Miejmy nadzieję że pomysł nie utknie w miejscu i ktoś się zgłosi. W takim filmiku trzeba przedstawić też "Elitę" więc... mamy chyba ochotników :) . Jeżeli się zgodzą ;) .

#8 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaPiła

Napisano 26 wrzesień 2012 - 16:11

Hmm... a moze tym pierwszym ktosiem zostaniesz Ty? ;)

#9 Xeeris

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 262 postów

Napisano 26 wrzesień 2012 - 16:16

Ja? Nie wiem... z jednej strony fajnie z drugiej jeżeli koledzy z klasy zobaczą mój nick to źle... ale szanse na to że zrozumieją że to ja są bardzo nikłe. Nikt nie gra w X3... Możesz zapisać :) . Zmienie tylko obrazek na innego 'Space Marina' i ok ;) .

#10 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaPiła

Napisano 26 wrzesień 2012 - 16:19

Okej ;) To Ciebie juz mam. A co do tego, ze nikt nie gra w X3. NIkt ale jednak ktos ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych