Skocz do zawartości

- - - - -

Xenon Invasion

xenon invasion mission misja inwazja xenońska

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jamba

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X2: The Threat

Napisano 13 wrzesień 2012 - 17:30

Cześć,
po wielu miesiącach przerwy znów wróciłem do X2, i pojawiło się kolejne pytanie na które nie potrafię znaleźć odpowiedzi nawet na forum egosoftu.
Czy misje typu "Xenon Invasion" są zawarte w BPH Plugin czy jest jakiś osobny skrypt?
Działać to miało następująco: w biuletynie na stacjach w sektorach w pobliżu sektorów xenońskich można natrafić na misję w której należy wpaść do xenonków, upolować ile się da i zawijać po kasę :)
może za krótko szukałem, ale zdążyłem zrobić 3 misje killerskie a nie znalazłem żadnej z "XI"
Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam

#2 Jamba

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X2: The Threat

Napisano 14 wrzesień 2012 - 10:19

Dobra, przez przypadek sam znalazłem odpowiedź, inwazje xenońskie zawarte są w patchu 1.4. W takim razie to że ich nie znalazłem to albo zbieg okoliczności, albo mam jakiegoś niefajnego buga :(
Pozdrawiam

#3 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 209 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 25 wrzesień 2012 - 18:21

Z doświadczenia wiem że tych misji się nie szuka, one znajdują ciebie ;) Dobrze jest latać Smokiem albo mieć gdzieś M2 z naładowanym napędem skokowym aby je wezwać gdy już się poszczęści i trafimy na taką misję.

Trzeba patrzeć w promieniu 5 skoków od sektora xenońskiego, jeśli inwazja jest dostępna, ogłoszenie o zaciągu najemników powinno się pojawić na wszystkich stacjach w systemie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych