Skocz do zawartości

Chris Roberts wraca do robienia gier kosmicznych!


Riess
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

"Star Citizen jest pierwszym po dziesięciu latach przerwy projektem Chrisa Robertsa. Twórca takich gier jak Wing Commander i Freelancer postawił sobie za cel połączenie najlepszych cech gatunku space-sim z możliwościami, jakie stwarzają współczesne komputery PC i silnik CryEngine 3."

Trzeba przyznać że wygląda to niesamowicie

Post przeniesiony do odpowiedniego tematu. Zanim napiszesz, sprawdź czy już tego nie ma na forum. Yacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Naprawdę świetne, te odwzorowania wszystkich dysz, każda robi to co ma robić zależnie od kierunku lotu, tak samo pilot. Gdyby gra była tylko symulatorem nie widzę problemu, ale jako takie X uniwersum. Wyobraźmy sobie kilkadziesiąt statków w sektorze jakąś wielką bitwę, w tym czasie liczenie zależności militarnych handlowych w całym wszechświecie jak w x3 ? Na tą chwilę chyba nie realne, no może z wykorzystaniem wielordzeniowości procków ( czego właśnie brakuje w x3). Na plus jest też to że gra ma się ukazać gdzieś 2014 czyli kompy znowu pójdą do przodu. Będę się podniecał jak zaczną pokazywać działający wszechświat z handlem itp. Potem się okaże że sobie z tym nie poradzili i w czasie premiery gra skończy jako strzelanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2013 o 09:57, housik napisał:

Naprawdę świetne, te odwzorowania wszystkich dysz, każda robi to co ma robić zależnie od kierunku lotu, tak samo pilot. Gdyby gra była tylko symulatorem nie widzę problemu, ale jako takie X uniwersum.

Ale wynalazek.... XTM do Reunion obracały się wieżyczki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie ale bardziej widze w tej grze kontynuacje Frellancera, dla mnie jednej z najlepszych gier tego typu z multiplayerem i paczką przyjaciów na serwerze Berlin to były czasy :-).

Handel itd zdecydowanie okrojone względem X-ów, obym się mylił..,

przewiduje raczej pożądną strzelanke w całkiem nowej odsłonie. plus multiplayer gdzie razem pozamiatamy troche resztę świata mam nadzieję :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

In Chris Roberts we trust!

Szczerze?

Nie mogę się doczekać. Wszystkie gry Chrisa Robertsa były dla mnie genialne, zwłaszcza stareńkie Wing Commander i Privateer, a później StarLancer i Freelancer 😀

Freelancer był jedną z pierwszych gier multiplayer w jakie grałem będąc dzieciakiem 😀

Czasy, gdy wraz przyjaciółmi graliśmy na serwerach Void, Crossfire a potem Discovery - bezcenne.

Szkoda, że dzisiaj tak mało ludzi i serwerów FL jest aktywnych - IMHO jest to jedna z tych gier, które nigdy nie powinny się starzeć.

Pierwsza zapowiedź SC była dla mnie niemalże świętem - mam wielką nadzieję, że gra będzie równie wciągająca jak FL.

W zasadzie mogę powiedzieć, że jest to mój mały, osobisty Freelancer 2 ^^.

Digital Bounty Hunter wykupiony, teraz tylko czekać na alphę i betę 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...