Skocz do zawartości

- - - - -

Ciężki początek = brak kasy

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 13:28

Ja sobie rozwinąłem ostro w Litcube (a tam jeszcze trudniej) kredyty przez zbieranie cargo a w większości to rakiety, które w Litcube mają swoją cenę, potem bawiłem się chwilę z fabrykami SETA na nocki i nividium stock exchange czy jakoś tak. Myślę nad powrotem do X3 z Litcube jak uda się stworzyć spolszczenie, można się pofatygować do twórcy Litcube by wrzucił na swoje serwery łatkę z polonizacją.

Poza tym off-topic to ukończyłem prawie wszystkie fabuły w AP tworząc fabryki rakiet osa tak z 5 sztuk a third redemption i stawiając 5 statków M5 lub M4 co było najszybsze żeby handlowały ręcznie na SETA całą noc i ranek jak byłem w pracy, zysku prawie 80mln lekką ręką, ale to nadal nie to samo jak uzyskanie tego przez czystą grę bez seta na nocki, bo podnosząc rangę bojową dostaje się lepsze misje i robiąc je przez kilka godzin wyciągnąć można wiele więcej

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

#22 Peroox

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisano 30 marzec 2018 - 12:19

Ehh, te czasy gdy na czystej podstawowej grze naprawiałem porzucone M8 aby sprzedawać je z zyskiem. Czasu potrzebnego na naprawę było sporo, ale kasa była dobra. Druga rzecz to zwracanie ukradzionych statków lub dostarczanie na zlecenie. To też dawało niezły zysk.

Zarabianie mało miało swój urok, gdy najważniejszą decyzją było, które M6 kupić, bo zarobienie na niego zajmowało sporo czasu dla nieobytego z grą gracza.

#23 Marcim1984

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 30 marzec 2018 - 17:02

Nie kusi was by czasem zagrać w gołą grę bez ułatwień?

#24 Adrian_Wir

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion

Napisano 30 marzec 2018 - 17:25

Ja gram w prawie gołą grę, dosłownie kilka skryptów: UT Profit, Universal Banking (wyłączone oprocentowanie konta), RankingPY (pokazuje reputację u Yaki i Piratów), Rename Ship With Expression (do kolorowania nazw statków) i mapa Scorpa. Z tego wszystkiego za ułatwienie można by uznać mapę, ale bez tego nie chciałoby mi się grać.

#25 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1384 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 30 marzec 2018 - 21:15

A co takiego jest w gołej grze i o jakie ułatwienia to niby ma chodzić? Ja tam tylko widzę brak balansu i jeśli miałbym grac w coś najbliżej podstawki to sięgnąłbym po XRM. Tam mamy taki "ułatwienie", że ulepszenia statku kosztują gruuubo więcej niż w podstawce, gdzie są śmiesznie tanie. I taktycznie trzeba się naharować by kupić pierwszego M6. Z resztą trudno to było w Reunionie czy X2. W TC sprawa jest prosta. Machnąć parę misji fabuły, znaleźć kilka ukrytych statków i skomplementowawszy to paroma misjami ze stacji i już mamy sporo kredytów praktycznie bez większego wysiłku.

#26 Marcim1984

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 31 marzec 2018 - 05:05

Tylko żeby mieć m6 lub wyżej musisz w czystym TC się napocic robiąc abordaz. A nie czekać aż Ci pilot wyskoczy i po 30 min gry mieć kobre tub tygrysa

#27 Adrian_Wir

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion

Napisano 31 marzec 2018 - 08:35

Żeby mieć M6 w czystym TC wystarczy zrobić fabułę Terrańską lub zająć się mobilnym górnictwem. Nic trudnego. A Kobrę i Tygrysa będziesz miał po 4 godzinach gry. W czystym TC można naprawdę szybko zarobić jak wiesz jak.

#28 Peroox

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisano 31 marzec 2018 - 15:03

Jakoś wyobrażam sobie grania bez skryptu automatycznej obrony anty-rakietowej, to był pierwszy skrypt jaki zainstalowałem, oczywiście zaraz po tym jak straciłem M6 OTASu z powodu jednej torpedy, której nie zdążyłem ściągnąć. Zwłaszcza z XRM gdzie jednak jest więcej fregat rakietowych, a nawet prawdziwych torpedowców (M3 z możliwością wyposażenia w rakiety jak w M8)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych