Skocz do zawartości

chak510 - Jak stworzyłem korporację - komentarze


chak510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe opowiadane na forum jak każdy pewnie zauważył i pewnie myśli , że dodam jeszcze ze 2-3 rozdziały i tyle ale tak nie będzie .Jest to opowiadanie na podstawie mojego drugiego razu gdy przechodziłem X3 TC . Dlaczego stworzyłem to opowiadanie opd moja dlatego że nie ma już tak fajnych opowiadań jakie były , ( np.: Yacka ) . Były to świetne opowiadana dlatego teraz natchniony nimi postanowiłem opisać swoją przygodę w świecie X . Zapraszam do pozytywnego oceniania mojego dziennika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.07.2012 o 08:28, chak510 napisał:

Możecie mi parę pomysłów dać bo trochę weny straciłem na wyjeździe . Z góry dziękuję

To twoje opowiadanie, ty masz wymyślić fabułę.

Jeśli brak weny, to odczekaj. W między czasie popraw to co napisałeś, zgodnie z zasadami pisowni (ortografia, interpunkcja, akapity itp.), bo w tej chwili wygląda to makabrycznie. Mimo szczerych chęci nie przeczytałem żadnej części do końca, oczy bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie. Jak piszesz nazwy statków,sektorów? Z pamięci,słuchu czy sprawdzasz w grze? Bo jeżeli ze słuchu to nie dziwie się że napisałeś "Claudbase South West", bo ja napisałbym to samo. Prawidłowa nazwa to "Cloudbase South West". Proponuje byś po napisaniu tekstu sprawdziłbyś w grze, czy nazwy są poprawne i poprawił ewentualne błędy. Co do "marinesa" to radziłbym napisać "załogant zajmujący się bronią/amunicją" ew. "marinsa". Jest kilka słów które większość użytkowników pisze troszkę inaczej, ale nie wymienie ich teraz. Jednym zdaniem przeczytaj wszystko jeszcze raz 😀 . Będzie lepiej 😀 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2012 o 19:44, chak510 napisał:

Co do nazw sektorów to nazwy biorę z tąd http://eng.x3tc.ru/x3_tc_map/ a co do marines to sądzę że masz rację

Źródło nie ma znaczenia, może to być mapa galaktyki w grze, mapa Scorpa, lub mapa na stronie, która podałeś. Ważne, aby nazwy które piszesz zgadzały się z tymi, które występują w grze. Dlatego Xeeris napisał, abyś czytał to co piszesz.

Gdyś nie wiedział o co chodzi, to nawet na mapie, która podałeś nie ma sektora "Claudbase South West".

Czy styl w jakim piszesz jest zamierzony? Jeśli tak, to niestety, zły pomysł. Tego naprawdę nie da się czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...