Skocz do zawartości

EvE online


Trucx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To turniej w ktorym moga brac udzial jedynie sojusze korporacji, no wiecie... korporacja ze 100-500 osob a sojusz to z 15-50 korporacji

Game masterzy zabieraja ich do systemu gwiezdnego ktory jest normalnie niedostepny i tam na sygnal leca (warpuja) na wyznaczony punkt na odleglosc jaka im odpowiada i zaczyna sie jatka : )

Kazda ze stron ma okreslona ilosc punkcikow a kazdy stateczek ktorego moga uzyc w zawodach ma przypisana pewna "wartosc" w tych punktach, i poprostu przylatujac w roznych stateczkach nie moga tej wartosci przekroczyc zeby nie bylo ze jedna druzyna przyleci w mysliwcach a druga w lotniskowcach : )

Nagrody to zazwyczaj jakies rare stateczki dostepne w ilosci szt 5 ktorych ceny dochodza do nastu tysiecy dolarow albo schematy budowy takich stateczkow

5 lat gralem w ta gierke i juz po kilku miesiacach mozna bez problemu oplacac konto z pieniazkow ingame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz w grze za ichniejszą wirtualną walutę (ISK) kupić doładowanie konta na 30 dni (zwie się to Plex). Po ok. 2-3 miesiącach gry przy odpowiednim doborze skilli można w ciągu miesiąca zarabić tyle, że bez problemu będzie Cię stać na zakup plexa i będziesz grał praktycznie za darmo. Oczywiście trzeba najpierw poświęcić te 100-150zł i przez cały czas aktywnie grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten PLEX to nic innego jak item ktory jakis gracz kupil za dolarki na stronce wydawcy, ten przedmiot pojawia mu sie wtedy w hangarze i moze go sobie wystawic na markecie ingame po to by jakis inny gracz mogl go od niego odkupic za walute obowiazujaca w grze, czyli wyglada to tak ze leniwy koles ktory nie chce badz nie umie zarabiac kredytow woli wydac na to prawdziwe pieniadze i tak jak by oplacic twoje konto w zamian za dobra pikselowe : )

Miliard w grze kosztuje jakies 80-120zl w zaleznosci od kursu dolara/euro oraz sytuacji w jakiej znajduja sie nielegalni handlarze kredytow (wiecie... bany i te sprawy)

Taki pilot licence extenszjon costam, costam kosztuje jakies 400mln, jesli ktos cie poprowadzi w grze to zarobisz nawet 50mln dziennie grajac po 5-6h, po roku czasu mozesz nawet wyciagac dziennie miliard albo dwa latajac w bardziej niebezpiecznych rejonach galaktyki : )

Znam goscia ktory nadal utrzymuje rodzine z grania w eve online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda nie wolno mówić o nich na forach otwartych bo to wygląda mniej więcej tak idziesz z kolegą pod komisariat i gadacie o koledze co ma narkotyki w szafce 😀 sam z nam kilka serwerów prywatnych do kilku gier płatnych ale nie szpanuje tym .

Po prostu wiem i to mi wystarcza jak szukasz takiego serwa to szukaj nikt ci nie napisze na otwartym forum bo się boją .

Taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 9.07.2012 o 12:54, Trucx napisał:

To prawda nie wolno mówić o nich na forach otwartych bo to wygląda mniej więcej tak idziesz z kolegą pod komisariat i gadacie o koledze co ma narkotyki w szafce 😀 sam z nam kilka serwerów prywatnych do kilku gier płatnych ale nie szpanuje tym .

Po prostu wiem i to mi wystarcza jak szukasz takiego serwa to szukaj nikt ci nie napisze na otwartym forum bo się boją .

Taka prawda.

Serwery prywatne są legalne, jeśli są dla ciebie i nie pobierasz za nie opłat. Przynajmniej w myśl amerykańskiego prawa (tutaj nie wiem jak z EVE - CCP jest z islandii).

Sam serwer prywatny do EVE do własnego użytku jest legalny przynajmniej w celach edukacyjnych. Twórcy gier w większości przypadków prywaty traktują jak zwykłe demo. Nie bez powodu.

Skompilowałem gotowy kod źródłowy od servera EVE, i go wypróbowałem. Jest zbugowany jak nie wiem. Ale i tak +1 dla twórców za to, że udało im się napisać serwer odpowiednio obsługujący klienta EVE.

Jeśli ktoś chce zobaczyć i ewentualnie spróbować go naprawić - google nie gryzie. Do naprawy gotowca najprawdopodobniej będzie potrzebna znajomość C++, gdyż w nim jest napisany chyba jedyny działający emulator serwera EVE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2013 o 22:38, napisał:

Serwery prywatne są legalne, jeśli są dla ciebie i nie pobierasz za nie opłat. Przynajmniej w myśl amerykańskiego prawa (tutaj nie wiem jak z EVE - CCP jest z islandii).

Sam serwer prywatny do EVE do własnego użytku jest legalny przynajmniej w celach edukacyjnych. Twórcy gier w większości przypadków prywaty traktują jak zwykłe demo. Nie bez powodu.

Skompilowałem gotowy kod źródłowy od servera EVE, i go wypróbowałem. Jest zbugowany jak nie wiem. Ale i tak +1 dla twórców za to, że udało im się napisać serwer odpowiednio obsługujący klienta EVE.

Jeśli ktoś chce zobaczyć i ewentualnie spróbować go naprawić - google nie gryzie. Do naprawy gotowca najprawdopodobniej będzie potrzebna znajomość C++, gdyż w nim jest napisany chyba jedyny działający emulator serwera EVE.

Mówisz o EVEMu?

Sam się postanowiłem przekonać, jak to funkcjonuje (wtedy to miałem oprogramowanie pod dodatek Apocrypha).

Wtedy działały niektóre podstawowe funkcje (dock/undock, skok do innego systemu, warp, zmiana statku), ale nie działał mechanizm fitowania (nie dało się używać modułów przez to).

W tej chwili zauważyłem że postanowili się zatrzymać na dodatku Crucible. Z tego co wiem, działa w głównej mierze co najwyżej system skilli (Łącznie serwer jest sprawny w 10%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...