Skocz do zawartości

- - - - -

Patch 2.0a dla AP i 3.2a dla TC

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 14 czerwiec 2012 - 18:07

Informacje ze strony Egosofru: http://forum.egosoft...ic.php?t=324134

Z przyjemnością ogłaszamy, że następujące nowe wersje językowe są obecnie dostępne na Steamie:

• X3: Reunion - rosyjski (tekst i głos)
• X3: Konflikt Terrański - polski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony (tylko wyłącznie tekst)
• X3: Albion Prelude - polski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony (tylko wyłącznie tekst)

Jeśli Steam jest już uruchomiony na komputerze może być konieczne całkowite wyjście z klienta Steam, a następnie ponowne jego aktywowanie wraz z wyborem nowej wersji językowej.

#2 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 14 czerwiec 2012 - 19:45

UWAGA: patch 2.0a dostępny na Steamie dla AP dodaje do katalogu addon nowe pliki 03.cat/dat.

Jest to ważne w przypadku gdy gramy w AP z jakimś modem, patch ten nadpisze nam pliki 03.cat/dat dodane przez ten mod, należy albo przed aktualizacją AP ze Steamu wykonać kopię plików cat/dat o numerach od 03 wzwyż i po graniu aktualizacji przywrócić te pliki zmieniając im odpowiednio nazwy na numery powyżej 03 (pamiętajmy o konieczności ciągłości numeracji).

Można też po wykonaniu aktualizacji AP ze Steama zainstalować jeszcze raz mod, zmieniając jego plikom odpowiednio nazwy na numery powyżej 03 (pamiętajmy o konieczności ciągłości numeracji).

Konieczne jest również przekopiowanie (instalacja) plików skryptów jakie dodaje zainstalowany przez nas mod, aktualizacja nadpisuje pliki skryptów i może nadpisać pliki zmieniane przez moda (chodzi o pliki w katalogu script).

Aktualizacja dla TC (patch 3.2a) nadpisuje pliki 13.cat/dat więc w tym przypadku nie ma takiego problemu z plikami cat/dat, ale pliki skryptów moda z jakim gramy lepiej przekopiować (zainstalować) ponownie po wykonaniu aktualizacji.

#3 kaper100

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 maj 2013 - 10:34

Czyli wgrać należy najpierw pach potem moda...
Czy jest jakiś skrypt do tego moda by nie zaczynać gry od zera? Jak sobie pomyślę o lataniu kurduplem od zera to mi trochę ręce opadają ;)

Dawno temu grałem w Reunion ale ktoś życzliwy płyty nie oddał i po graniu było... teraz ściągnąłem sobie AP i chcę się pobawić ... więc przepraszam z góry za możliwe że, mało ciekawe pytania z mojej strony.

#4 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1491 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 24 maj 2013 - 10:37

Gra patchuje się automatycznie po uruchomieniu w steam.

Ściągnąłeś czy kupiłeś ? Jeśli pierwsze to nie spodziewaj się odpowiedzi na swoje posty.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych