Skocz do zawartości

Patch 2.0a dla AP i 3.2a dla TC


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informacje ze strony Egosofru: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=324134

Z przyjemnością ogłaszamy, że następujące nowe wersje językowe są obecnie dostępne na Steamie:

• X3: Reunion - rosyjski (tekst i głos)

• X3: Konflikt Terrański - polski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony (tylko wyłącznie tekst)

• X3: Albion Prelude - polski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony (tylko wyłącznie tekst)

Jeśli Steam jest już uruchomiony na komputerze może być konieczne całkowite wyjście z klienta Steam, a następnie ponowne jego aktywowanie wraz z wyborem nowej wersji językowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: patch 2.0a dostępny na Steamie dla AP dodaje do katalogu addon nowe pliki 03.cat/dat.

Jest to ważne w przypadku gdy gramy w AP z jakimś modem, patch ten nadpisze nam pliki 03.cat/dat dodane przez ten mod, należy albo przed aktualizacją AP ze Steamu wykonać kopię plików cat/dat o numerach od 03 wzwyż i po graniu aktualizacji przywrócić te pliki zmieniając im odpowiednio nazwy na numery powyżej 03 (pamiętajmy o konieczności ciągłości numeracji).

Można też po wykonaniu aktualizacji AP ze Steama zainstalować jeszcze raz mod, zmieniając jego plikom odpowiednio nazwy na numery powyżej 03 (pamiętajmy o konieczności ciągłości numeracji).

Konieczne jest również przekopiowanie (instalacja) plików skryptów jakie dodaje zainstalowany przez nas mod, aktualizacja nadpisuje pliki skryptów i może nadpisać pliki zmieniane przez moda (chodzi o pliki w katalogu script).

Aktualizacja dla TC (patch 3.2a) nadpisuje pliki 13.cat/dat więc w tym przypadku nie ma takiego problemu z plikami cat/dat, ale pliki skryptów moda z jakim gramy lepiej przekopiować (zainstalować) ponownie po wykonaniu aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Czyli wgrać należy najpierw pach potem moda...

Czy jest jakiś skrypt do tego moda by nie zaczynać gry od zera? Jak sobie pomyślę o lataniu kurduplem od zera to mi trochę ręce opadają 😉

Dawno temu grałem w Reunion ale ktoś życzliwy płyty nie oddał i po graniu było... teraz ściągnąłem sobie AP i chcę się pobawić ... więc przepraszam z góry za możliwe że, mało ciekawe pytania z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...