Skocz do zawartości

SCORP MAP do AP


Don Cornholio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie pytanie jest nie na miejscu i w ogole byl temat poruszany milion razy ale ze jestem troszke nie ogarniety z x3 to prosil bym o lopatologiczna pomoc : ) chce mapy scorpa do ap, nie moge jej znalezc nawet na oficjalnej stronie kolesia ktory ja zrobil a widze w niektorych tematach ze ludki pisza "tak, tak mapa scorpa do ap dziala, tak, tak"

Prosze daj ktos linka albo cos : D : *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

A nagroda archeologa roku wędruje dooo...

Po dłuższym czasie wracam do X3 AP i mam problem z mapą scorpa. Mianowicie nie widzę w niej zawartości z modów a jedyny plik log00001 to ten w folderze z zainstalowaną mapą. Z tego co pamiętam plik log powinien pojawić się w folderze głównym gry? Co robię nie tak?

1. Instaluję mapę

2. Kopiuję scripts i bonus scripts do script w folderze gry

3. W grze ustawiam klawisz do skanowania galaktyki, skanuję galaktykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAQ rzecze:

F2 - konfiguracja - przy pierwszym uruchomieniu mapy sprawdzamy czy na dole małego okna mamy poprawną ścieżkę do pliku Log00001.txt - plik znajduje się w katalogu głównym gry.

Nie w głównym katalogu gry (tam gdzie zainstalowane) tylko w C:\Users\PC\Documents\Egosoft\X3AP tam gdzie są screeny. Może to dla niektórych oczywiste ale ja szukałem (zgodnie z radą FAQ) w katalogu z grą 😉.

Co do forum:

Godzina wieczorna i 3 użytkowników

Ostatnia wiadomość na shoutboxie to 18 październik

Ostatnie posty w działach AP i TC to koniec września/ początek października

Broń boże nic nikomu nie wypominam. Po prostu cholernie szkoda, że diamenty kurzą się w koncie podczas gdy kolejne Battleshity, CoDy, Fify, PESy GTA (to akurat nie jest złe;d) czy inne gnioty wydawane rok w rok tylko po to, żeby wyciągnąć od tępych graczy kolejne 100 czy 200zł żyją pełnią życia i zbierają najwyższe noty:/.

Jak to ktoś kiedyś rzekł: źle się dzieje w państwie duńskim 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jesteś (stażem na forum) to kilka słów wyjaśnienia:

1. FAQ powstało kilka lat temu, kiedy graliśmy w X3Reunion. Opis powstał dla wersji mapy dla tej gry, a ona tworzyła plik txt w katalogu głównym gry. Nowsza wersja skryptu dla TC/AP tworzy plik w innej lokalizacji (dokumenty). Informacja o tym jak najbardziej jest w temacie o maspie w FAQ. Trzeba jednak przeczytać cały tekst zanim się zacznie narzekać. Na końcu tekstu w FAQ jest link do osobnego tematu na forum, gdzie opisana jest mapa dla TC, tam również znajduje się informacja O lokalizacji pliku. I jak pisalem poprzed nio, kilka postaw wyżej tez jest informacja o tym. Więc jeszcze raz napiszę - czytać, czytać dokładnie i całe teksty, nie wybiórczo i po łebkach.

2. Co do forum, to TC zostało wydane w 2008 roku, szczyt popularności przypada na rok 2010, wtedy było najwięcej aktywnych graczy. Teraz, szczególnie po porażce jaką okazał się X Rebirth ilość graczy drastycznie spadła,. Nowa gra nie cieszy się popularnością, a w TC/AP grają tylko nieliczni starzy gracze. Ponadto forum to nie serwis techniczny, tu nikt nie ma obowiązku siedzieć 24h na dobę i udzielać pomocy.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...