Skocz do zawarto艣ci

Moj pierwszy raz


Blantas
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troszke mi sie nudzi (w pracy jestem i cos wyjatkowo jest dzisiaj straszny luz) wiec moze 馃檨 jak wyglada gra z XTM od strony poczatkujacego XTM'owca. Czytajac posty nie znalazlem za wiele informacji na ten temat (a przeczytalem prawie wszystko z dzialu x3).

Zatem.

Odpalajac pierwszy raz XTM'a nie spostrzeglem niczego nadzwyczajnego, to samo stare dobre X3. Look na sektor kilka nowych statkow (Dobrze). Nie przygladalem im sie wtedy jeszcze, gdyz kilku argonow jakos nie odczowali zbytniej sympatii do mojej osoby. Po drobnej potyczce udalo sie jednak i moim oczom ukazal sie pierwszy cod Handlarz Zlomem. Byl to sektor Hatikvah's Fate. Bedac tu nie mialem jednak nic do roboty, szczegolnie transporterem. obralem strategie kupic cos co strzela i strzelac. Proste nie? Po jakims czasie odkrylem pozostale sektory pirackie (fajnie, ze w koncu piraci sie troche rozwineli i urozmaicili oferte handlowa) i tam zbieralem pozostalosci po ich atakach, nie zauwarzylem jednak roznicy w prowadzeniu ataku, nadal na przyklad przyjmowali za duzo trafien za nim zmienili kurs (szkoda). Jednak mimo wszystko wygrywali potyczki i wkrotce mialem swojego pierwszego N (1x1MJ, 2xLDI alfa). Pierwsza ofara byl boron, nie pozostawilem po sobie swiadkow 馃槑 . Potem to juz jakos poszlo, choc ciezko zmusic supertransporter do poddania sie przy uzyciu dwoch LDI, nie sprzedlem jeszcze wtedy Demetera, ktos musial sprzatac. Gdy w koncu wyposarzylem N moglem sie zabrac za Deathmach 馃槈 , na poczatku sie zastanawialem czy to nie za duze oszustwo, wiecie latwa kasa, jednak po czasie doszedlem do wniosku ze znalezli by sie tacy co chetnie zobaczyli by takie potyczki, wiec i ktos by takie ''zawody'' zorganizowal. Wiadomo jest popyt jest podarz. Gram na X-trem i za pierwszym razem przetrwalem dwie fale mysliwcow, w wiekszosci przyklejony do asteroidy, M3 tez sprobowalem rozpracowac, ale nie bylo na to szans, za duzo ich. Co do samej walki teraz NPC uzywaja zdecydowanie czesciej rakiet i przewaznie sa swietnie uzbrojeni (Dobrzeee) ale nie zaskoczyli mnie poza tym niczym szczegolnym. Po pierwszej potyczce postawilem stocznie XTM w Elena's Fortune, co by nie bylo za latwo, no i nie bylo, za kazdym razem gdy tam jestem jakis duzak skacze tuz obok mnie. W strone stoczni jest jeszcze luz ale z powrotem... Czemu ta stocznia nie wyposarza zakupionych tam statkow tak jak w innych stoczniach, da sie oczywiscie kupic tam wersje L, jednak trzeba miec szczescie aby na nia trafic. Szybko jednak zakupilem od piratow naped skokowy wiec problem sie rozwiazal. Dzieki DMA szybko sie dorobilem wiec szukam powoli innego zajecia, probowalem Inwazji Xenow lecz nie moge nic znalezc, specjalnie nawet polecialem do Getsu Fune bo pamietam ze w podstawce zawsze sie tam cos dzialo. W XTM'ie mam tylko wiadomosci (po angielsku) ze Xenki albo sie szykuja, albo ze juz po wszystkim w wiekszosci w sektorze Scale Plate Green. Moze musi minac wiecej czasu. Tymczasem dolaczylem do najemnikow, proponowane misje sa spoko, choc jeszcze zadnej nie przyjolem, nie zagladam do mapy scopa, a jak na razie proponowane misje byly w sektorach mi nieznanych (sektorow odkrytych mam moze z 30 odkrytych glownie teladianskich) raz mialem misje w Paranid Prime ale ochrona szybko mnie wyprosila. Poza tym fajnie, ze w koncu BBS'ie jest duzo wiecej ogloszen jednak z drogiej strony szkoda, ze sa one umieszczane w fabrykach i stoczniach dodanych przez XTM, ale moge sie co do tego mylic. Co do innych zdarzen, to procz potyczek z piratami (raz bylem swiadkiem naprawde pieknej 7 wiez laserowych vs. splici) nie zaowarzylem aby inni mieli jakos ze soba na pienku, zadnych potyczek miedzy rasami. Czytalem gdzies, ze mozna stanac po ktorej ze stron konfliktu. Kha'ak za to sie uaktywnil (dobrze 馃槑 ) i zaczyna powoli mieszac, wiec niebawem bede musial wyjasnic im kilka rzeczy.

Ogolnie z XTM jestem zadowolony wszechswiat stal sie bogatrzy i zawsze mozna cos dla siebie wymyslic, mam tez nadzieje, ze ta tendencja sie utrzyma, a moze czego sobie zycze, nawet wzrosnie.

Powoli bede konczyl bo troszku sie tego nazbieralo.

Wspomne jeszcze ze nie obylo sie bez kiklu problemow/readtext'ow/niejasnosci jednak z wiekszoscia sam powinienem sobie poradzic, a z reszta wiem gdzie sie zglosic.

Pozdrawiam serdecznie.

PS. Wybaczcie brak polskich znakow, komp pracowniczy, pracownia w irlandii.

EDIT: A, jeszcze zapomnialem wspomniec, ze odwiedzilem raz sektor xenonow. Caly czerwony (nice), inwazji jeszcze na niech nie planuje ale w koncu moze ]馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

 Udost臋pnij

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...