Skocz do zawartości

Brak broni na początku gry


Norfarell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pobrałem moda XTC i rozpocząłem fabułę "A New Career". Wszystko ładnie i pięknie, mam dwa wspaniałe statki, w głośnikach słyszę śliczną nową muzykę, ale jest jeden problem. Żaden z mich statków nie ma na pokładzie broni. Tutaj nasuwa się moje pytanie: to jakiś bug, czy celowe działanie autorów? Zrozumiałbym gdyby dali broń tylko Walkirii, coby nie ułatwiać zbytnio gry, ale nie mam nic, nawet rakiet (reszta wyposażenia jest na pokładzie. Nawet napęd skokowy). Nie byłoby to takie upierdliwe gdyby nie fakt, że moje statki są statkami terreńskimi, a terranie, jak wszyscy wiemy, bardzo nie lubią, gdy na ich konstrukcjach montuje się broń innych ras, więc nie pomaga mi nawet bliskość argońskiego doku zaopatrzeniowego. Krótko mówiąc, jestem w kropce. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie instalowałem żadnego pacha, dlatego przypuszczam, że jest to 3.0.

Nie, instalowałem całość. Dwukrotnie, bez i ze spalinami, żeby wykluczyć te opcję.

Kampania Argona jest dobra pod względem uzbrojenia. Mam Elitę i broń, ale z kolei z Argonem problemem jest właśnie ten statek, ponieważ jest przeraźliwie wolny, a ja nie mam pieniędzy na ulepszenie (a z zarabianiem ciężko). Generalnie Terranin ze swoim ciężkim krążownikiem i myśliwcem jest dla mnie idealny, dlatego bardzo mi zależy na naprawie tego problemu. Jeżeli nie ma żadnego sposobu, to ja nawet przelecę się do terrańskiego sektora po tę broń. Będę zarabiał i kompletował kilka godzin, ale nic to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj jednak mapę Scorpa. XTC to całkiem nowy wszechświat, nie mający pokrycia z ty z czystego TC lub innych modów. Ponadto nie wszystkie sektory są dostępne od razu, do wielu będziesz miał dostęp dopiero po kilku godzinach gry (zależne od szybkości ekspansji). Ciężko więc podawać jakieś namiary (a dodatkowo nie chce mi się uruchamiać mapy Scorpa z danymi z XTC 😀 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem moda z innego źródła, pachowałem TC do 3.1 (trzeba zmienić posta w którym jest instrukcja instalacji. Tam piszą jedynie o potrzebie instalacji 3.0) i działa. Szkoda mi jeno moich statków. Valkirii i naprawdę zacnego ciężkiego krążownika (którego nazwy nie pamiętam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...