Skocz do zawartości

Albion Prelude - Kwatera GŁÓWNA


FSEbola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam dwa pytania co dio Kwatery Głównej

1. jak przypisac BAZE dla statków od M7 i powyzej ..???

(mam Kwatere Główna i porzez ROZKAZY moge przypisac BAZE poszczegolnym statkom tyle ze nie potrafie perzypisac tej BAZY dla statków powyzej M7)

2. mam zadokowany Mistrala przy swojej Kwaterze Głównej, widac go z przestrzeni, widnieje rownniez gdy sprawdze jakie sa zadokowane statki w Kwaterze Głównej.....tyle ze jak wchodze w interfejsc"POSIADANE DOBRA'' to juz nie widac tego Mistrala...co zrobilem ze go nie widze w interfejsie POSIADANE DOBRA..???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam też pytanie odnośnie kwatery głównej.

grałem kiedyś wyszedł PATCH 2.0 i było ok.

Treaz jak gram to nie mogę kupić kwatery głównej, dlaczego?

gram wolną gre (własna gra) fabuł nie, przed formatem było ok. teraz nie, gra jes zaaktualizowana do wersji 2.0, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Czy HQ można przenieść do własnego sektora gdy już go uzyskamy po fabule "Breaking Grounds"??? Chodzi mi o sytuacje gdy moje HQ jest już rozstawione gdzieś w kosmosie a ja dostaję własny sektor po fabule. Czytałem na stronce roguey's że dostajemy taką możliwość ale nie bardzo rozumie jak by to miało wyglądać. Czy HQ jest z powrotem pakowane do Albatrosa czy po prostu się pojawia w moim sektorze i czy ja mam wpływ na rozstawienie mojego HQ w moim sektorze??? Mam czystą wersje gry żadnych modyfikacji nie licząc BP a HQ ciągle w Albatrosie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...