Skocz do zawartości

Albion Prelude noSteam

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 14 kwiecień 2012 - 20:07

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale już od dłuższego czasu dostępny jest plik exe pozwalający grać w AP bez konieczności łączenia się ze Steamem.
Plik exe noSteam można pobrać z działu download Egosoftu (dostęp dla zarejestrowanych użytkowników gry TC).
Po pobraniu należy go przekopiować do katalogu X3 terran Conflict (tam gdzie mamy zainstalowany AP w wersji Steam), zastępując plik X3AP.exe z wersji instalacyjne Steam.

#2 Piteropeter

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 14 kwiecień 2012 - 20:23

A czym się różni wersja Steam od noSteam (oczywiście oprócz konieczności używania Steam'a)? Modyfikacje działają tak samo? Steam pozwala na podmienianie plików?

#3 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 14 kwiecień 2012 - 20:30

Niczym. Tylko tym, że nie wymagane jest połączenie ze Steam przy uruchamianiu gry.

#4 Medyk

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 150 postów

Napisano 15 kwiecień 2012 - 08:28

Jak dla mnie idealnie. Nienawidzę sztucznego przymusu łączenia się z netem dla gry w której nie ma nawet multi.

#5 glouver

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 64 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 11 grudzień 2013 - 17:43

Czyli że można grać na nielegalnej kopi?,

PS

Żeby nie było. Mam oryginały.

https://plus.google....515830091189078

Jednak chyba zakupie AP bo XR na razie musi poczekać z łatami.

#6 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 11 grudzień 2013 - 19:20

legale są po 10 zł... mniej niż paczka papierosów....

#7 MacDyller

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Rasa: Argon

Napisano 19 grudzień 2013 - 10:29

Ale zdaje się jest pewien minus bo bez steama nie można spaczować do najnowszej wersji? Czy się mylę?

#8 glouver

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 64 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 19 grudzień 2013 - 10:54

Wyświetl postUżytkownik MacDyller dnia 19 grudzień 2013 - 10:29 napisał

Ale zdaje się jest pewien minus bo bez steama nie można spaczować do najnowszej wersji? Czy się mylę?

Na necie krąży wersja X3AP 3.0
W specjalnych forach można zabiegać o 3.1

Słowem - bez steam na legalu się nie da.

#9 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 18 wrzesień 2015 - 18:33

I Jest dziś odebrałem moje DVD Z grą Albion prelude terran War Pack, którą mi kumpel w Anglii przez swojego brata kupił ,tzn. ja na Amazon wyszukałem za 19 funtów +3 funty koszt dostawy (od 20 mają za dramo dostawe). Cały miesiąc gra przleżał u kumpla. Musiałem się pochwalić tym niusem. Teraz pytanko jak z tą łatka nosteam ja to ma działać Kopiuje to do katalogu z grą i się to zamienia z exe który wymaga steama czy wklejam go do kalogu z grą i jest sobie on obok tego zwykłego i jak sobie chce zagrać zalogowny w stimie to gra zalogowany a jak nie to uruchamiam z no steam i gram bez stema i druga kwestia to spolszczenie jak z nim jest. PS w grze są dwa klucze 1 to Activation key 1 / Community a drugi to Activation key 2 któr to do gry

#10 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 18 wrzesień 2015 - 19:19

Jak podmienisz exeka na tego nosteam to będziesz miał tylko wersje nosteam. Nie pamiętam dokładnie, ale gra chyba nie uruchomi się z exeka o innej nazwie, więc musisz podmienić (zmienić nazwę pliku). Ale to nie problem, możesz mieć kilka katalogów z gra, w jednym wersje Steamową, w drugim nosteam czystą, w trzecim nosteam z modami i skryptami itp.
W sumie, to po co pytasz? Nie lepiej samemu to sprawdzić? Komputer od tego nie wybuchnie, a jak gra się nie uruchomi z pliku z inną nazwą to zmieniasz nazwę i grasz. Możesz zrobić kopie pliku exe stamowego. Trochę odwagi ludzie, bo gdyby wszyscy tak się bali, to koła byśmy nigdy nie wynaleźli.

Tłumaczenie PL jest dostępne na Steamie, wybierasz tam język gry i pliki tłumaczenia są pobierane.

Z kluczami to nie wiem, ale ten pierwszy to chyba klucz do forum gry na Steamie. Ja miałem jeden klucz (chyba), to już tyle lat temu, że nie pamiętam.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych