Skocz do zawartości

Improved Xenon 0.95 (I need spolszczenie)


Doromeza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wszedłem w posiadanie trudnego do znalezienia skryptu Improved Xenon 0.95. Posiadam jednakże problem - brak spolsczenie, w wyniku czego w ustawieniach AI mam same ReadText8973-(4, 40, 21, 50, 30, 61, 10). Gdyby ktoś dysponował spolszczeniem do skryptu lub posiadał wiedzę umożliwiającą poradzenie sobie z tym problemem, proszę o kontakt.

Żeby było jasne - czytałem FAQ. Nie pomogło. Dlatego zdecydowałem się napisać ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2012 o 19:45, Doromeza napisał:

W katalogu "t" wszystkie pliki mam spolszczone. Ten z Improved Xenon (odpowiedzialny za opcje w ustawieniach AI również), co nie zmienia faktu, że wciąż mam ReadTexty.

Spolszczony - to znaczy zmieniona nazwa wg wzorca i zmienione w pliku "Language ID="?

Plik edytowany w notatniku windosowym?

Spolszczenie wgrane równocześnie z instalacją skryptu? Czy zainstalowałeś skrypt, uruchomiłeś grę, stwierdziłeś że masz readtexty, zapisałeś grę, dodałeś spolszczenie i uruchomiłeś z grę z ostatniego zapisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poradziłem sobie. Muszę jednak stwierdzić, że żadne FAQ mi w tym nie pomogło. Programikiem Package Creator można podejrzeć zawartość instalatora skryptu i tam też znalazłem plik, który powinien po instalacji znaleźć się w podkatalogu "t", po "spolszczeniu" którego nie powinno być ReadText'ów, a który to pojawił się w moim podkatalogu "t" pod złą nazwą 480020 zamiast 448973. Zawartość obu plików taka sama. Czy to nie dziwne ?

W ogóle przy instalacji skryptów tworzą mi się w katalogu "t" pliki o kolejnych numerach np. 480014; 480015; 480016 itd. I na przykład trzy takie pliki mogą być różnymi wersjami językowymi jednego skryptu. Ale te pliki w ogóle nie są wyłapywane. Jak myślicie, usunąć je ? Bo bajzel zaczyna się robić 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się instaluje przy pomocy Plugin Managera. Ja już dawno podziękowałem temu programowi za pomoc w instalacji skryptów. Używam go tylko do wypakowywania skryptów zapisanych w formacie .spk.

Jeśli żadne FAQ ci nie pomogło, to jest niezmiernie przykro z tego powodu. 😀

Ale, zaraz, a skąd wiedziałeś jak spolszczyć pliki tekstowe?

Pliki 480014, 480015 i 480016 nie są różnymi wersjami językowymi jednego skryptu. Wersje językowe rozpoznawane są po nazwie pliku. 48 na początku pliku oznacza że są to pliki wersji PL. Wiedziałbyś o tym, gdyś jednak zapoznał się z FAQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...