Skocz do zawartości

- - - - -

Sojusz Słowa

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Doromeza

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaXenoński Sektor 347
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X3: Reunion

Napisano 05 kwiecień 2012 - 15:08

W Encyklopedii Universum X historia kończy się na Sojuszu Słowa, kiedy to z niewyjaśnionych przyczyn przestały działać wszystkie bramy skokowe, co odseparowało od siebie systemy gwiezdne na długie jazury. Czy Wy też macie odczucia, że coś z tym "zakończeniem wypadałoby zrobić ? Coś mi się ono nie podoba - wydaje mi się zbyt smętne, smutne, no bo w końcu tyle wspólnie tych kilka ras przeszło, a nagle bramy skokowe przestają działać i w kosmosie zapanowała cisza. Nastąpił koniec międzygwiezdnych imperiów, koniec spektakularnych wojen kosmicznych - koniec tego, za co tak lubimy serię Iksów, koniec wszechświata, którego wygląd i działanie zapewne tak wciągnęły tylu graczy. Faktem jest, że to gracz, grając w X, tworzy swój własny, wyimaginowany świat, oparty na podstawach zapodanych przez twórców gry, ale oficjalna wersja historii X nie podoba mi się. Między innymi dlatego, że z takiego zakończenia wynika konieczność nowego początku, odrodzenia (X Rebirth), ale wszechświat zapewne nie będzie już taki, jak wcześniej i trochę mi z tym źle... :)

#2 Centurion

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 182 postów
  • LokalizacjaFobos
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 26 kwiecień 2012 - 07:50

Zawsze mogą zjawic sie Ziemianie z akceleratorami, a bramy wyłączyli starożytni z powodu rozprzeszczeniania sie przez nie Xenonów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych