Skocz do zawartości

Battlestar Galactica by Hawkbs


Doromeza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. To mój pierwszy post na tym forum, a dotyczy on skryptu rzekomo dodającego okręt "Battlestar Galactica" autorstwa Hawkbs, pobrany ze strony http://www.blackpanthergroup.de/x3/XSP-Schiffe/. Skrypt zainstalowałem. Statek powinien zostać dodany automatycznie do Argońskich stoczni. Problem polega na tym, że dodany nie został. Co do opcji w LV's cheats "Create ship" również nie ma Galactici do wyboru. Sprawdzałem wszystkie Nieznane Statki, Obiekty itp. Przeanalizowałem asortyment wszystkich stoczni we wszechświecie X mapą Scorp'a i nic. Gdzieś wyczytałem, że statek powinien zostać dodany do Argońskich Stoczni jako Nieznany Statek, ale nigdzie takowego nie ma. Co doradzacie ? Nie za bardzo znam się na modowaniu Iksa, więc jakby ktoś mógł to sprawdzić i poeksperymentować, byłbym wdzięczny.

Najważniejszej informacji bym nie podał. Gram w X3: Reunion 2.5, z płytki Antologii, która całkiem niedawno była w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, instalowałem poprzez Plugin Manager'a. Mam tryb Modified i statku nie ma... Kiedyś zażarcie szukałem statku Andromeda z serialu o tymże tytule. Znalazłem takowy, instalacja polegała na wklejaniu pliczków i wszystko hula. Fakt, że trzeba najpierw edytorem skryptów dodać gdzieś specjalną stocznię, w której ten statek można nabyć, ale jak chcę się pobawić, to aktywuję LV's cheats i spawnuję statek.

PS. Regularnie robię kopie zapasowe zapisów, przed każdym nowym skryptem... Ogólnie przed włączeniem i po wyłączeniu gry, więc wizja konieczności reinstalacji gry mnie nie przeraża 😀

Może jakiś inny skrypt jest w konflikcie z BSG ? Korzystam obecnie z:

Bail Signal Extension (BSE) - Aktywny

Improved Kha'ak - Nieaktywny

Lictube's Kha'ak/Xenon Invasions - Nieaktywny

Race Invasions - Nieaktywny

Salvage Claim Software - Aktywny

Xenon Migration - Aktywny

Ponadto mam zainstalowany CMODII TXU - zmienia efekty wizualne i dźwiękowe korzystania z większości rodzajów broni. (Żeby pociski PDF'ów nie wyglądały jak napromieniowane jagódki 😀)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...