Skocz do zawartości

- - - - -

Battlestar Galactica by Hawkbs

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Doromeza

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaXenoński Sektor 347
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X3: Reunion

Napisano 31 marzec 2012 - 15:20

Witam serdecznie. To mój pierwszy post na tym forum, a dotyczy on skryptu rzekomo dodającego okręt "Battlestar Galactica" autorstwa Hawkbs, pobrany ze strony http://www.blackpant...x3/XSP-Schiffe/. Skrypt zainstalowałem. Statek powinien zostać dodany automatycznie do Argońskich stoczni. Problem polega na tym, że dodany nie został. Co do opcji w LV's cheats "Create ship" również nie ma Galactici do wyboru. Sprawdzałem wszystkie Nieznane Statki, Obiekty itp. Przeanalizowałem asortyment wszystkich stoczni we wszechświecie X mapą Scorp'a i nic. Gdzieś wyczytałem, że statek powinien zostać dodany do Argońskich Stoczni jako Nieznany Statek, ale nigdzie takowego nie ma. Co doradzacie ? Nie za bardzo znam się na modowaniu Iksa, więc jakby ktoś mógł to sprawdzić i poeksperymentować, byłbym wdzięczny.

Najważniejszej informacji bym nie podał. Gram w X3: Reunion 2.5, z płytki Antologii, która całkiem niedawno była w sklepach.

#2 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 31 marzec 2012 - 15:34

Instalowałeś poprzez Plugin managera? Musisz w nim zmienić tryb gry z Vanilla na Modified, wtedy statek zostanie znajdzie się w grze.
Ale tak ogólnie, to nie polecam instalacji statków w formacie .xsp . Są z tym problemy, obyś się nie przekonał na własnej skórze.

#3 Doromeza

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaXenoński Sektor 347
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X3: Reunion

Napisano 31 marzec 2012 - 15:40

Tak, instalowałem poprzez Plugin Manager'a. Mam tryb Modified i statku nie ma... Kiedyś zażarcie szukałem statku Andromeda z serialu o tymże tytule. Znalazłem takowy, instalacja polegała na wklejaniu pliczków i wszystko hula. Fakt, że trzeba najpierw edytorem skryptów dodać gdzieś specjalną stocznię, w której ten statek można nabyć, ale jak chcę się pobawić, to aktywuję LV's cheats i spawnuję statek.

PS. Regularnie robię kopie zapasowe zapisów, przed każdym nowym skryptem... Ogólnie przed włączeniem i po wyłączeniu gry, więc wizja konieczności reinstalacji gry mnie nie przeraża :)

Może jakiś inny skrypt jest w konflikcie z BSG ? Korzystam obecnie z:

Bail Signal Extension (BSE) - Aktywny
Improved Kha'ak - Nieaktywny
Lictube's Kha'ak/Xenon Invasions - Nieaktywny
Race Invasions - Nieaktywny
Salvage Claim Software - Aktywny
Xenon Migration - Aktywny

Ponadto mam zainstalowany CMODII TXU - zmienia efekty wizualne i dźwiękowe korzystania z większości rodzajów broni. (Żeby pociski PDF'ów nie wyglądały jak napromieniowane jagódki :))

#4 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 02 kwiecień 2012 - 19:52

Wyświetl postUżytkownik Doromeza dnia 31 marzec 2012 - 15:40 napisał

PS. Regularnie robię kopie zapasowe zapisów, przed każdym nowym skryptem... Ogólnie przed włączeniem i po wyłączeniu gry, więc wizja konieczności reinstalacji gry mnie nie przeraża :)

Rób kopie katalogu z grą, sama kopia save nie wiele da...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych