Skocz do zawartości

szary khaak, niewidzialny klaster


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio czesto goszcze na zadymach w Kao's Mistake i uswiadczylem tam dosc niecodziennych obserwacji min. Szare statki khaak (zarowno mysliwce oraz tylko i wylacznie klasyczny niszczyciel i lotniskowiec) i niewidzialne klastry. Z niewidzialnym jest tak ze jest on obecny na radarze, ale nie walczy i mozna go bezkarnie rozwalic. Rowniez niewidzialne zdarzaja sie takze pojedyncze mysliwce. Nie sa to zjawiska czeste ale sie zdarzaja. Wydaje mi sie ze jest to wina czegos ... tylko czego. Jak to wyglada u was, ktos juz takie cos widzial

Oto zdjecia:

szary klaster http://img87.imageshack.us/img87/4923/szarylk4.jpg

niewidzialny klaster, ktory przedostal sie do Kao Stronghold http://img505.imageshack.us/img505/3351/niweiddzve5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Prawdopodobnie bugi w XTM. Kiedyś walczyłem tak z niewidzialną Chimerą. Statek w prawdzie istnieje, ale o wielkości 1 piksela!!! Zakup miotaczy materii (autocannonów) załatwił dopiero sprawę.... znaczy rozwalił gada... 😀 😀 😀

Kosmiczna pchla ? Jakis krewny kosmiczne muchy 😀

Do ladowni trzeba bylo! 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem jakie kolory maja Khaaki u mnie w tym sektorze, gdyz jak widze duza jednostke na mapie, to zmieniam na PDF Beta, posylam kilka Pozog lub Kafarow w oslonie Tajfunow i Szerszeni i lece do tej jednostki. Jak dolece to jestem skupiony tylko na rozwaleniu, a przy odrobinie szczescia zdobyciu jej.

Co do niewidzialnych jednostek.

Mialem wczoraj takie zdarzenie, ze natrafilem na ten najmniejszy statek Khaakow (tj. chyba mysliwiec przechwytujacy, w kazdym razie ten co odpowiada M5). Jak sie okazalo nie moglem go zarabac ani WMP Beta, ani tym bardziej PDF Beta (niczego innego na pokladzie nie mialem), a rakiety po prostu mijaly cel. Gdy do niego dolatywalem to on blyskawicznie przemieszczal sie po jakby sferze wokol mnie i nie moglem zblizyc sie do niego ponizej 1,5 km - widzialem juz kiedys taki efekt "szybkiej ucieczki po sferze wokol gracza" w innej grze, ale nie pamietam jakiej (najprosciej to opisac jak kropla wody splywa po kuli, z tym ze ma bardzo duza szybkosc, a czasem wrecz przeskakuje w inne miejsce na powierzchni tej kuli, a obserwator jest wewnatrz tej kuli).

Ale w koncu jakos sam z siebie wybuchl i bylo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wybierałem się na "zakupy" do sektora Kao's Mistake, to praktycznie z co drugiego zestawu Korweta+2xZwiadowca, przynajmniej jeden Zwiadowca był nie do zdarcia. Po dłuższych zakupach w sektorze, na mapie sektora miałem więcej niż 10 takich latających czerwonych zjaw, których nie można było zniszczyć. Wylot z sektora i powrót powodował zniknięcie zjaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...