Skocz do zawartości

Heretics End


Tajemniczy94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, skończyłem fabułę, gdy wlatuję do tego sektora to po chwili flota ostrzega mnie że jest to zamknięty sektor i że mam odlecieć, statki są nieznane, gram bez żadnych modów/sryptów...zauważyłem że tam dalej są wrota co powstały w wyniku fabuły...jest możliwość by przez nie przelecieć? Idzie dowiedzieć się coś o tych statkach? Przestaną mnie kiedyś atakować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2012 o 15:09, LeWaR napisał:

TC chodzi tak jak Reunion...

Reunion chodzi trochę lepiej. Na dobrym kompie nie widać praktycznie różnicy, ale na słabszych już tak (a zwłaszcza lapku z celeronem 1,8 Ghz i zintegrowaną grafiką 128 MB 😀 ). Co do wrót na ziemę to możesz przez nie przelecieć, ale nigdzie Cię nie "wystrzeli". Poprostu przelecisz przez horyzont zdarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie luzem, grafika (bardziej liczy się procesor) i RAM starczy luzem i w Reunion i w TC, ale procesor przydałoby się trochę podkręcić. Jest to core i3, więc z tego, co pamiętam to 3,5 a nawet 4 Ghz powinno dać radę. Ale nawet bez podkręcania powinno chodzić płynnie nawet przy większych bitwach, chociaż przy tej z zakończenia Reunion może (a raczej będzie) ścinać (na moim Phenom II X4 3,9 Ghz 3,2 GB RAM, GTX 275 896MB walka minimalnie ścinała, trochę bardziej po odpaleniu fraps). Ale, jak nawalisz odpowiednio dużo obiektów to nawet komputer pokładowy USS Enterprise tego nie udźwignie 😀 .

PS. Przypomniałem sobie, że przecież to laptop, czyli z podkręcania nici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Czyli te wrota co je wczoraj postawiłem koncząc fabułe reuniona nie zadziałaja w sensie, że po fabule już wiecej w tej podczesci ziemi nie zobacze??. A jest jakaś sznasa dostać sie na Ziemie w Reunion i resze sektorów z układu słonecznego które znam z TC . To teraz Bala Gi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...