Skocz do zawartości

Gra online podobna do serii X


Woleyko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż przeszukiwałem ostatnio internet i napotkałem się na kilka gier takich typu np. eve online jednakże chodzi mi o grę gdzie wraz z moim kumplem możemy handlować po wszechświecie a potem np. kupić sobie jakieś niszczyciele etc. i wyruszyć na wojnę. Znacie może jakieś zbliżone gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jest całkiem sporo ale takich w których się da prowadzić duże statki jest tylko kilka.

Black prophecy: darmowe z ekonomią i władnej grafice ale tylko małe statki można prowadzić.

Battlestar galactica online: darmowa dużo graczy ciągłe walki statki od małych myśliwców po lotniskowce.

Taikodom: to najbliżej do Black prophecy też za darmo tylko grafika gorsza.

Star Trek Online: za darmo ekonomia, handel, statki: eskortowce, krążowniki i pancerniki ładna grafika i możliwość robienia misji na planetach.

Star Treck Infinite space: darmowe powstaje najbliżej mu do Battlestar galactica.

Star Conflict online: darmowe ładna grafika a system rozgrywki jak w World of tanks tylko że w kosmosie Teraz jest w fazie BETA i niedługo będzie otwarta.

Shore of Hazeron: Darmowe najbardziej zawansowane chyba z nich wszystkich może tylko troche mniej od EVE ale grafika jest okropna. Plusy są takie że można tu budować całe miasta zdobywać planety i samemu tworzyć statki kosmiczne. Fajny jest początek bo zaczynasz od kija w ręku a kończysz na wielkim imperium I statkach kosmicznych co ciekawe są tu też pojazdy wodne, naziemne i samoloty i wszystko samemu można budować gea oczywiście jak wszystkie Multiplayer możesz razem z kolegą tworzyć jedno imperium wszystko widać z widoku FPS co ciekawe nawet można chodzić po pokładach własnych statków nawet w trakcie lotu.

Z płatnych to.

EVE online: bardzo rozbudowana najbardziej z tych wszystkich zapewne wiesz co nieco o niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna gierka którą niedawno znalazłem też MMO i jest w fazie BETA testów nazywa się Line of Defense z tego co się dowiedziałem to można grać i w kosmosie i na planetach dodatkowo w tej grze będzie można się poruszać Mechami.

Tu macie trailer:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ALg8Nzccbnw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2012 o 21:51, Kedudg napisał:

Przypuszczam że tą gre Star Conflict online robią rosjanie z ekipy która robiła Star Wolves i Star Wolves 2 (Gwiezdne wilki) podobne kolory kosmosu i bardzo podobny desing statków które będzie się grało.

Nie inni, ale chęnie zobacze bo dobrze sie zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i powiem tak Aldrin nie pisałem że ci sami ludzie ale ekipa ze studja co projektowała statki w wilkach napewno jes ta sama sam zobacz statki co będą w grze http://star-conflict.com/en/media/artwork/ - zbyd duże podobieństwo tych myśliwców ale jak się przyjżysz transportowcom i ciężkim okrętom to podobieństwo jest mniejsze ale są też podobne taj jakby z pod tej samej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 27.02.2013 o 20:28, Kedudg napisał:

Witam właśnie na steamie zobaczyłem grę tu wspomnianą Star Conflikt się pojawił w wersji free to play dziś premiera.

Zerkałem w FAQ gry i wygląda na to, że opiera się głównie o pvp, zero pve. Grał ktoś? Jak to wygląda w praktyce? Potyczki graczy a'la world of tanks i inne strzelanki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pograłem w to ostatnio jakiś czas i powiem tak.

Potyczki zespołów złożonych z kilku-kilkunastu graczy(zależy od trybu) w różnych walkach (zniszczenie kapitana i wybicie przewnika, podkładanie bomb pod stacje bądź walka o kontrolę punktów strategicznych).

Nawet dość ciekawe, choć X3 lepsze 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...