Skocz do zawartości

Heavy Capture Assault Technology


nezumi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z tym skryptem. kupilem technologie jako ze narazie przeprowadzam proby to dorobilem sobie marinsow wszytko ladnie pieknie ale nic przejac niemoge ;/. Zaatakowalem pierwszy leprzy statek zbilem oslony -0% i kadlub ponizej 80% i szczesliwy zaczynam transport marins... i tu problem bo zakazdym razem jak uruchamiam polecenie przejecia dostaje komunikat ze liczba marins jest nie wystarczajaca a mam ich ponad 1000... O co w tym chodzi 😛?

PS Heavy Capture Assault Technology pl - link podany tutaj na stronie i na forum ego jest martwy

OMG problem rozwiazany.... abordarzu mial dokonac personel wojskowy a nie marins. Juz wszystko ladnie dziala 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto wynik moich poszukiwan.

Spoiler

M6: 80-120

MM6: 130-160

M7: 220-280 (recommended cappings )

M8 special Frigates: 230-300 (panther has ~400)

M1: ~1300

M2: ~1400

Khaak Destroyer T2: ~1600

Khaak Frigate M7: ~270

Xenon K: ~1900

Xenon J ~1800

Xenon Q 250-300

OWP (any race except terrans): 300-350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki tego mi bylo trzeba ... :]. Teraz jeszcze sprawdze czy zeby przejac nalezy jednorazowo przeniesc caly personel czy mozna w kilku podejsciach bo ciezko by bylo przeslac wiecej jak 1000 wojskowych za jednym podejsciem i utrzymac swoje oslony na 60% bo ponizej tej wartosci nastepuje zerwanie polaczenia z przejmowanym statkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby robic abordaz na innych statkach uzywasz pewnie OTAS HCF, wiec pamietaj, ze na niego mozna zadokowac jeszcze M6. Jesli masz troche kasy to kup sobie M6 z jak najwieksza pojemnoscia. Na pewno ci sie to zwroci. Dokladnie chodzi mi o dodatkowy "bagaznik". Najlepiej jak kupisz Hydre lub Marudera - one maja ladownie o pojemnosci 1500 wiec wejdzie ci troche wojska, a podczas desantu (ktory troche trwa) zawsze mozesz przezucic zolnierzy z M6 na HCF. Z tego co pamietam taki sposob powiekszy ci ladownie o ok. 40-50%.

Co do kilku podejsc to... tak mozna. Zreszta jak klikniesz na mape sektora, to zobaczysz nad statkiem, ktory atakujesz ile wojska w tej chwili przezuciles a ile wystawil przeciwnik. Z tego co pamietam, to jesli liczba twoich zolnierzy zejdzie to zera, to wszystko zaczynasz od poczatku wiec uwazaj na ile robisz sobie przerwe w abordazu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki za info 😛. Do abordazu uzywam Boronskiego Hammerheada z podczepionym Rybolowem. Ale niewydaje mi sie zeby Hammerhead byl dobry do przejmowania czegos leprzego niz M7. Jeszcze jedno pytanie odnosnie personelu wojskowego, jest jakis dobry sposob na lokalizowanie ich? Czytalem zeby scigac transpotowce i gdzies w sektorach pirackich mozna ich znalesc, ale to bardzo czasochlonne. Jesli ktos kozysta z tego pluginu i ma jakas dobra taktyke na przejmowanie statkow M1-M2 to moglby dac spoiler 😛

Wlasnie sprawdzilem to o czym pisales, liczbe wyslanych wojskowych ale niemoge znalesc nigdzie tej informacji. Gdy w oknie mapy sektoru najade na statek ktory przejmuje nie mam zadnej informacji na ten temat 😛.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marines mozesz znalezc w

Spoiler

Akeela's Beacon X -214; Y: 49 Z: -197

Jest ich tylko 12 na sprzedaz i sa bardzo drodzy, chyba ok 24 tys jeden. Jest pewna sztuczka w kupowaniu zebys nie musial czekac kilku godzin az sie pokaze nastepna dostawa.

Spoiler

Kup wszystkich, wyjdz z opcji kupowania, wejdz do opcji kupowania. W tym momencie pojawi ci sie jeden Marines. Rob tak caly czas az sie zapelni magazyn i spadnie cena do min. Kup wszystkich i od nowa zabawa. W ten sposob za jednym razem zapelnisz caly TS desantem nie czekajac tygodnia i sprawdzajac co 10 min 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzilem mu HCF, do uzywania marines, bo sa wiele lepsi niz personel wojskow. No i nie trzeba za nimi sie uganiac marnujac czas na polowanie. Wysylasz transportowiec na miejsce, ktore podalem w spoilerze i tam sobie ich kupujesz (mala sztuczka ile chcesz).

HCF ma to do siebie, ze ma duzo wiezyczek (z kazdej strony, wiec i ma dobra obrone. Dlatego wspomnialem o tym, zeby zapakowac na niego pustego M6 o jak najwiekszej ladownosci jako dodatkowy bagaznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po krotkiej przerwie 😛. Wracajac do tematu uzywalem tego pluginu poniewaz niewiedzialem, ze istnieje statek taki jak HCF, a mam zainstalowanego Xtended. Po kupieniu tego systemu HCAT u piratow myslalem ze potrzebuje marins, dlatego to niedzialalo. Jednak sprawa juz jest rozwiazana uzylem innego pluginu Skrypt Bail Signal Extension i tez jest super 😛.

hmm a mam pytanie odnosnie warszatu , mazna go zamontowac na statku klasy TL. Teraz moge w nim robic uzbrojenie itp ale wlasnie mam problem nie zabardzo wiem jak ;/. Gdy uruchamiam polecenie budowy wybieram jakis przedmiot dwa razy. Tylko co dalej? Chcialem na poczatek wyprodukowac troche ogniw wiec kupilem krysztaly do ich produkcji ale nic sie nie dzieje 😛. Moze ktos to wytlumaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to mi chodzilo wielkie dzieki 😛

Probowalem wlasnie wyprodukowac oslony 125 i nic z tego mam ogniwa mam jedzenie rude. Kiedy uruchamiam skrypt dostaje cos takiego

"pusty zaczal produkcje, surowce wymagane pusty pusty pusty" i nic sie nie dzieje. ;/. I to by bylo na tyle jesli chodzi o mini fabryke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...