Skocz do zawartości

Mod X3 Rebalance Mod (XRM) - Total conversion - dla Albion Prelude


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na razie niech Zwierzu się wypowie czy to na pewno cywilne statki u niego brużdżą 😛

W dniu 3.04.2018 o 22:07, Zwierzu napisał:

.

Opcja Clean Universe w IR 2.0 chyba nie działa (albo nie wiem dokładnie jak działa), bo nie zauważyłem żadnej zmiany w wydajności.

Dopiero teraz zauważyłem, że grasz z IR. U mnie to ono było głównym sprawcą spadków wydajności. Testowałem to w jednej grze i dosyć szybko podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, lubię IR2.0 bo non stop ktoś wtedy ze sobą walczy i mam ulubione źródło zarobku bez zabawy w stacje czy inną giełdę.

Niezbyt wydajne co prawda, ale odpowiadające mojemu tempu. I lubię czasem mieć tą adrenalinkę gdy w środku Xenońskiego sektora znajduję opuszczony M2 i muszę wykombinować jak go skrycie przejąć i ewakuować bez strat 😉

Cywilne statki raczej nie są tu problemem i wiem o którym skrypcie mowa - zauważyłem jednak, że w niektórych sektorach są po prostu SETKI wojskowych statków, zazwyczaj myśliwców. Mogę tylko podejrzewać, że IR je wykorzystuje jako Assault albo Response i się jakoś skrypt zapętlił, w vanilli nigdy czegoś takiego nie widziałem.

Nawet jak grałem lata temu w X3TC z XRM+IR to nigdy tak spawn statków nie wariował.

Jeśli rzeczywiście IR może być tutaj sprawcą - jest jakiś inny mod, który zmusza rasy do walk między sobą?

A może w AP taki mod jak IR w ogóle nie jest potrzebny?

W X3AP gram w zasadzie po raz pierwszy, wcześniej całe życie Reunion i TC. Czytałem, że AP dodaje własny skrypt RRF ale czy gwarantuje to walki między rasami non stop? W zasadzie najważniejsza rzecz jest to dla mnie - by się cały czas coś działo i bym mógł na tym coś zarobić 😉

EDIT: Dobra, wstępnie puściłem skrypt :

https://xdownloads.co.uk/index.php?option=com_jdownloads&view=download&id=1720:a-destroy-ships-xml&catid=101&Itemid=116

i po jego użyciu performance gry znacząco się poprawił. Nawet w The Moon mogę już swobodnie latać i SETA nie laguje. Powiedzmy, że póki co problem z głowy 😉

Mimo to wciąż jestem ciekaw jak to jest z AP i walkami między rasami, wszelkie info mile widziane 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie, ale na TC coś podobnego do IR, może MBRR miało opcję, żeby lotniskowce nie latały wraz z setkami myśliwców, bo dało się to wyłączyć. Chyba spam rakiet też się dało. Tylko, że na 100% MBRR gryzł się z IR, no i to był skrypt do TC, chyba na AP nikt go nie przerabiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...