Skocz do zawartości

Mod X3 Rebalance Mod (XRM) - Total conversion - dla Albion Prelude

yaki kolos argoni skradziony XRM skrypty

699 odpowiedzi w tym temacie

#681 PoGrywa

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 18:45

"Pobieramy archiwum XRM PART 1
Wypakowujemy do katalogu /addon
Zmieniamy nazwę plików cat/dat na 03 cat/dat"

ok, ale w tym katalogu już są pliki 03.cat i dat, to po zmianie nazwy mam je nadpisać?

#682 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1384 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 03 wrzesień 2017 - 19:09

Absolutnie nie! 01-04 .cat .dat to pliki gry. Pliki moda zapisujesz 05 i tak dalej

#683 PoGrywa

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 19:32

AAa no bo na 1 stronie jest napisane tak jak podałem w cudzysłowie. Dzięki za pomoc, walczę dalej :)

#684 Peroox

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 21:04

Poniżej jest w uwagach odnośnie numeracji. Tak czy inaczej jest zasada, że zawsze nadajesz kolejną cyfrę.

#685 PoGrywa

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 06:57

Ok, dzięki :)

#686 Monio

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Albion Prelude

Napisano 05 grudzień 2017 - 13:36

Mam problem ze sciągnięciem pliku Albion Prelude nosteam. Posiadam konto na Egosoft to jednak mnie blokuje przed jego sciągnięciem.
Grałem w ta grę dawniej rozbudowaną o XRM i ponownie chce do niej wrócić rozbudowaną o XRM i skrypty.Gra Albion Prelude i Terran Coflict całkowicie legalna kupiona na Steame, Boje się ze Steam coś mi tam nagrzebie i cala robota na nic.Może trzeba ja zarejestrować ale nie wiem bo mam już konto przypisane do IP Komp. i żadnych zmian na koncie tam nie mogę dokonać.Może ktoś mi wyjaśnić jak ją zarejestrować by było ok.

#687 glouver

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 05 grudzień 2017 - 19:10

Ego aktualizowało swoje forum..
załóż nowe konto i zarejestruj grę w profilu na forum ego.
I have the Steam version of X3: TC. How do I register my game? Dołączona grafika

Back To Menu
Author Details By: X2-Illuminatus Edited: 29/05/13 16:09
To register your Steam version of X3: Terran Conflict, do as follows:
  • In Steam, go to the "My games" tab and right-click on the X3: Terran Conflict entry.
  • Choose the menu option "Register my game". This will open a page with the registration code.
  • On the Egosoft forums, go to your Profile (this is in the Control Panel on the right side of the forums index page).
  • Enter the registration code in the "Game Registration Code" box at the bottom of the page, and click on "Submit".
Note: If the right-click link in Steam takes you to the game folder rather than the page with registration code then your Steam installation may need updating:
  • In Steam, go to the "My games" tab and right-click on the X3: Terran Conflict entry.
  • Select "Properties", then the "Local Files" tab, and finally the "Verify integrity of game cache" button.
  • Once Steam has finished checking/updating your installation, repeat the registration steps described above.
If you are still experiencing problems, you should contact Steam Support.

Please note: There isn't a separate registration code for the Steam version of X3: Albion Prelude. However, the X3TC code already grants you access to all X3TC and X3AP specific forums and downloads.

#688 Monio

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • Gram w: X3: Albion Prelude

Napisano 05 grudzień 2017 - 22:12

Wyświetl postUżytkownik glouver dnia 05 grudzień 2017 - 19:10 napisał

Ego aktualizowało swoje forum..
załóż nowe konto i zarejestruj grę w profilu na forum ego.
I have the Steam version of X3: TC. How do I register my game? Dołączona grafika

Back To Menu
Author Details By: X2-Illuminatus Edited: 29/05/13 16:09
To register your Steam version of X3: Terran Conflict, do as follows:
  • Choose the menu option "Register my game". This will open a page with the registration code.
  • On the Egosoft forums, go to your Profile (this is in the Control Panel on the right side of the forums index page).
  • Enter the registration code in the "Game Registration Code" box at the bottom of the page, and click on "Submit".
Note: If the right-click link in Steam takes you to the game folder rather than the page with registration code then your Steam installation may need updating:
  • Select "Properties", then the "Local Files" tab, and finally the "Verify integrity of game cache" button.
  • Once Steam has finished checking/updating your installation, repeat the registration steps described above.
If you are still experiencing problems, you should contact Steam Support.

Please note: There isn't a separate registration code for the Steam version of X3: Albion Prelude. However, the X3TC code already grants you access to all X3TC and X3AP specific forums and downloads.

Dzięki bardzo.Już wszystko gra. Problem wynikał z tego że moja nowa przeglądarka Vivaldi nie wyświetlała mi mojego profilu i nie mogłem tam nic zmienić. Taka głupia rzecz a tyle zachodu. Jeszce raz dzięki może znowu po 5 latach będę miał 6 Valhalle - nie wiem dokładnie czy tak się nazywały.

#689 cegła klinkierowa

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 00:28

Hej

Wiecie czy jest jeszcze szansa na znalezienie wersji pl/eng moda msp 2.0?
Byle readtexty usunąć.
Od dawna do x3 nie wracałem a chciałem spróbować czegoś nowego. Ostatnio grałem w ap+ xrm+bsg, chciałem sprawdzić ap+xrm+msp+loco

#690 Adrian_Wir

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów
  • Gram w: X3: Reunion

Napisano 01 marzec 2018 - 09:24

Jeżeli masz moda i readyexty to możesz je sam usunąć:
http://xudb.pl/topic..._4450#entry4450

Użyj do tego nawet darmowego nptepad++ albo czegokolwiek innego byle nie windowsowski notatnika. Nie spolszczy ci to modu, ale readtexty zamienią się na angielskie teksty (jeśli użyjesz pliku L44).

Aaa... no i dla AP stosuj tą samą metodę jak dla TC, opisana na końcu posta.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych