Skocz do zawartości

Sprawy instalacyjne


Zbiech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ludziska pomóżcie:

Mam zainstalowany już od dawna Terrain Conflict na partycji D z wersji pudełkowej (pomarańczowa Kolekcja Klasyki). Zarejestrowałem go nawet wczoraj w Steam (po serialu) ale Steam i tak nie widzi zawartości TC na tej drugiej partycji D.

Kupiłem dziś w Steamie Albion Prelude i teraz pytanie:

Czy Albion wymaga TC do działania czy jest odrębnym produktem ?

Jeśli wymaga to jak pogodzić te dwie gry w jedną całość? Steam w bibliotece pokazuje obie gry w opcji instaluj, nie widzi wogóle zawartości TC na drugiej partycji. Pominę już milczeniem wymuszanie przez Steam instalacji na C, mogę to przecież łatwo obejść przenosząc grę na drugą partycję dzięki Steam Tool Library Manager 1.1. Ale co z tego jeśli nawet przeniosę zawartość zainstalowanego Albiona to nie zobaczy przecież TC!!

Help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć TC w wersji Steamowej. Zarejestrowałeś pudełkową wersję TC na Steamie, ściągnij za darmo TC ze Steamu (zainstaluj poprzez Steam) i dopiero na tej wersji instaluj AP.

Tylko tak w tej chwili można grać w AP.

Nie ma wymuszania instalacji przez Steam na C. Steam wymusza tylko instalację gier w swoim katalogu. Aby to zmienić, po prostu instalując klienta Steamu zmieniasz lokalizację z domyślnej C:\Steam na np. D:\Steam i wtedy wszystkie gry Steamowe instalują Ci się na D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko instalacyjne 😀

TC w wersji Steamowej pobrałem i zainstalowałem. Albion zasysa się w tej chwili. TC z automatu zainstalował mi się w jęz. angielskim a w opcjach w Steam przy wyborze innego języka nie ma polskiego.

Czy da się jakoś zmienić teraz język na nasz ojczysty ? Niestety moją polską wersję pudełkową odinstalowałem z partycji D w pierwszej kolejności 😉 Da się wyodrębnić z płyty albo ściągnąć pliki języka i podmienić je ?

Pamiętam, że jakiś czas temu z powodzeniem polonizowałem pliczorami dodatek XTC ale to chyba inna bajka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...