Skocz do zawartości

Trudny początek pomocy.


marcdom4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczołem grac na poziomie DEAD IS DEAD.

Mam statek kosmiczny z jednym polem siłowym i to najgorszym.

Nie mam broni. mam 1000 Cr. Nie wiem jak zacząć i co zrobić po ulepszeniu ładowni na poziom 4 zostaje mi 334 Cr. Co mam zrobić.

Ładownia na starcie jest 1, tylko że na tym miejscu jest generator pola siłowego.

Nie wiem co mam zrobić.Ta gra wymaga większej inteligencji niż posiada mój mózg.

POMUSZCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień poziom na łatwiejszy, bo ten jest morderczy 😉 Najlepiej zacznij grać jakikolwiek inny scenariusz, ewentualnie wolną grę. Ta gra jest trudna, ale między innymi w tym tkwi jej piękno.

PS mała prośba - korzystaj ze słownika wbudowanego w przeglądarkę."Zaczołem" i "pomuszcie" wygląda paskudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kolego: słownik ortograficzny kłania się w pas.

Po drugie: jakie DEAD IS DEAD? Z tego co ja wiem to w X3:TC profile różnią sią tylko początkiem (statek, miejsce startu etc.). Na jakim profilu grasz?? Żaden POCZĄTKOWY profil dostępny po zainstalowaniu gry nie ma statku bez broni, z tego co kojarzę 😀 Tak w ogóle... to na pewno grasz w X3:TC?? 😉 Bo nie wiem czemu, ale mam jakieś wątpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: nie "Samobójcza kałamarnica" tylko Nudny Boron (ja tak mam).

Po drugie: zaczynamy faktycznie z ośmiornicą, mającą osłonę 1MJ i Akcelerator czasowy SETA w bagażniku, żadnej wódy gwiezdnej nie ma (jeśli ktoś ma no to ja nie wiem, może jakieś mody, ja mam grę v.3.1, może też 3.1.1 coś zmienia, nie wiem - nie instalowałem). Po trzecie: profil ma poziom średni i wcale nie trudno tu szybką kasę zrobić, lecimy z Kingdom End do Menelau's Frontier po Tucan Haulera, sprzedajemy go w stoczni Kingdom End (nie wiem za ile ale na bank kilkaset tysięcy wpadnie) a potem upgradujemy szybkość na maksymalną wartość i lecimy po inne free shipy zwiedzając przy okazji świat. Trudny to jest zagubiony Lar (dotarłem jak dotąd do połowy Xenon Sector 627 tylko) oraz Niewierny Zdrajca.

EDIT

@LeWaR ja mam wersję z Pomarańczowej Klasyki, może TO coś zmienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bufi, ja w ogóle Tego profilu w grze nie mam. Ty masz pewnie wersję STEAM - to pewnie dlatego ta różnica, więc przepraszam, jeśli Cię uraziłem.

A kolega marcdom4 mógł napisać po prostu nazwę profilu i wtedy byłaby jasność (przynajmniej dla Mnie). Bo chyba nie jestem jedynym co nie gra na wersji STEAM, hmm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma profilu DEAD IS DEAD, jest Suicidal Squid ( w tłumaczeniu samobójcza Kałamarnica)

DiD to określenie rozgrywki na tym profilu, polegającej na tym, że jeśli w grze zobaczymy napis GAME OVER (bo ktoś nam puścił za dużą rakietę) to będziemy musieli rozpocząć nową grę. Nie czytamy drugi raz tego samego zapisu sav.

Profil dostępny jest tylko na wersji STEAM-owej TC.

Nie polecam go początkującemu graczowi.

Zacznij nową grę na dowolnym innym profilu jaki masz dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersie 3.1.2 na steam. I specjalne ustawienia gry w trybie custom.

Wersja językowa angielska.

Zawiera wszystkie mody i dodatki.

Po zakończeniu gry inne rasy.

Ilość DLC jest 7

Wykorzystanie dysku 29555 mb

Gra :X3: Terran Conflict Specjalna Edycja Limitowana.

Produkt zawiera 6 dodatków przedmiotów, statków, uzbrojenia i ulepszeń z poprzednich części gry. A dokładnie z X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X: Beyond the Frontier , X: Tension, X3: Albion Prelude

Produkt dostępny był od 24.12.2011 do 31.12.2011.

Cena 9 Węgielków.

Sprawdzę ten numer z porzuconym statkiem mam nadzieje że się uda i zarobię więcej kasy.

Link do mojej galerii.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198013330524/screenshots/?tab=public&showdate=1&filter=app_2820

2012-01-12_00010.jpg 2012-01-12_00015.jpg 2012-01-12_00012.jpg 2012-01-12_00019.jpg 2012-01-12_00018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, będę szczery, nie wiem ile grasz już w X3:TC, ale wychodzi na to, że wziąłeś sobie najbardziej HARD CORE'owy profil. Może najpierw, bo wydajesz mi się jednak nowicjuszem, spróbuj łatwiejszych profili typu: Nostalgiczny Argon, Skromny Kupiec etc. albo jak chcesz coś trudniejszego to może Dziki Split, Zatruty Paranidianin bądź jeszcze trudniejszego: Zagubiony Lar, Niewierny Zdrajca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2012 o 22:20, Piteropeter napisał:

😉 To jest wersja 3.1.2 ?

Jest beta od jakiegoś czasu. Taki 3.1.2 RC, dostał już status gold nawet. Dostepny na forum devnetu na Ego. CBJ pisze dziś o tym nawet na forum głównym.

Ergo, mozna sie spodziewać na dniach/tygodniach nowego, oficjalnego patcha 3.1.2 do Terran Conflict. Będzie kilka rozwiązań z AP.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2012 o 22:25, Piteropeter napisał:

Ja poczekam aż stanieje, aż będzie większy wybór wśród modów/skryptów i aż wyjdzie w wersji pudełkowej i PL(opcjonalne)

1. Była okazja kupić tanio: http://xudb.pl/index.php/topic/2120-faq-x3-ap/page__view__findpost__p__32327

Nie wiadomo kiedy znów taka będzie.

2. Większość skryptów dla TC działa pod AP, kilka jest już w AP. Mody to inna sprawa, ale już niebawem będzie XRM dla AP.

3. Lubisz pudełka? A może nie lubisz Steam? Kolejny patch dla AP pozwoli grać bez Steam. Wersja pudełkowa AP zapowiedziana została na 24 luty. Nic nie wiadomo o polskim wydaniu.

4. Wersja PL już jest 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...