Skocz do zawartości

Fabuła Albion Prelude i rozważania


Neofita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pod tym linkiem kryje sie fabuła AP

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=312036

co prawda po angielsku ale jak ktos nie rozumie to google tłumacz udzieli pomocy.

Rozważania.

Pograłem,przeszedem fabułe i chyba wróce do TC.

Owszem sa fajne rozwiązania w AP ale to samo mam po za giełdą w TC.

Ogólnie po wgraniu BP i skryptów do TC to moze sie myle ale TC jest bogatsze w opcje.

Nie powiem ze AP jest do nieczego bo nie jest ale jak na 10 euro mniej wiecej to chłopaki chyba nie mieli na wypłaty.

Moim zdaniem AP powinno byc jakby wstępem do Rebirth ale nie na takiej zasadzie jak w tej chwili tylko wypuszczony razem jako

juz Rebirth i powinno stanowic poczatkowe misje dla gracza.

Ładna gra,nowe sektory moim zdaniem pomysłowe ciekawe rozwiązania ale czegos mi w tym brakuje stąd tez taka a nie inna moja opinia.

Czekam z niecierpliwoscią na Rebirth i na pudełkowe wydanie AP w Polsce bo poprostu dla mnie przygoda ze swiatem X zaczeła sie od TC tak wiec

zeby miec całosc (całosc w moim mniemaniu) do TC które posiadam dokupie AP w pudełku i poczekam na Rebith.

To jest moja opinia niekoniecznie trzeba sie z nia zgodzic ale podyskutowac zawsze mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie, po co nowy temat o dwóch różnych sprawach?

Chciałeś dać poradni dla fabuły AP (jakby było do czego dawać 😉 ) mogłeś napisać w temacie: http://xudb.pl/index.php/topic/2119-glowna-fabula/

Chciałeś skomentować AP, mogłeś pisać w temacie: http://xudb.pl/index.php/topic/2121-x3-ap-czy-warto-kupowac/

Mój komentarz:

Giełda nie jest jedynym nowym rozwiązaniem w AP. Takich rzeczy jest sporo więcej, a część z nich nie jest osiągalna dostępnymi dla TC skryptami. Jeśli porówna się AP do TC, to jest to postęp rozwoju gry. Jeśli porównuje się AP do TC i skrypty oraz mody to oczywiście że AP wygląda słabo. Ale czyste TC też jest słabe.

Nie znaczy to wcale, że AP jest świetne. Słaba (wręcz marna) fabuła, bezsensowna opcja wojny itp.

Ale po wzbogaceniu AP skryptami i modami (czekam niecierpliwie na XRM dla AP), będzie to lepsze niż TC i te same skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2012 o 15:28, Yacek napisał:

Mój komentarz:

Giełda nie jest jedynym nowym rozwiązaniem w AP. Takich rzeczy jest sporo więcej, a część z nich nie jest osiągalna dostępnymi dla TC skryptami. Jeśli porówna się AP do TC, to jest to postęp rozwoju gry. Jeśli porównuje się AP do TC i skrypty oraz mody to oczywiście że AP wygląda słabo. Ale czyste TC też jest słabe.

Nie znaczy to wcale, że AP jest świetne. Słaba (wręcz marna) fabuła, bezsensowna opcja wojny itp.

Ale po wzbogaceniu AP skryptami i modami (czekam niecierpliwie na XRM dla AP), będzie to lepsze niż TC i te same skrypty.

A wiesz może Yacku kiedy owe XRM dla AP może sie pojawić?? Są już jakieś prace w tym kierunku... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...