Skocz do zawartości

węzeł kompleksu, boja nawigacyjna


szczekan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa pytania. Jestem w trakcie rozbudowy fabryki, która na razie produkuje mikrochipy, a za moment powinna zalać lokalny rynek osłonami 1 MJ. Od momentu, kiedy magazyny wypełniły się towarem, a cena została nieco obniżona, rozpoczęło się zjawisko przypominające zlot much do substancji nie nadającej się do nazwania na tym szacownym forum. Tak to wygląda na printscreenie, a dodatkowo przez bramy napływają potoki statków, ścinając grafikę (ale to nic). Chciałbym dodać więcej miejsc na dokowanie statków, zerknąłem do encyklopedii licząc na to, że może będę mógł kupić gdzieś sam węzeł kompleksu, rozbudowując tym samym ilość slotów dla statków. Poza ceną, identyczną zresztą jak w przypadku zestawów do budowy kompleksów, nie znalazłem jednak nic. Czy jest jakiś sposób na zwiększenie ilości miejsc dla statków?

Drugie pytanie dotyczy boi nadprzestrzennej. Przydatna rzecz, chociaż bardzo droga. Czy da się ją gdzieś kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie drugiego pytania. Jest już zmiana 😉

Powstał skrypt Deploy Jump Beacons

Do pobrania jest zarówno w wersji .spk jak i .zip, instalacja zależna od pobranej wersji.

Użycie: Sterowanie - zakładka Interfejs - należy przypisać klawisz do "Deploy Jumps Beacon"

Lecimy na miejsce gdzie chcemy postawić Boje Nawigacyjną, opuszczamy statek (wymagane) i naciskamy przypisany skrót. Powstaje nasza Boja Nadprzestrzenna do której będzie można skakać. Koszt postawienia jednej Boi to 5 000 000 kr. W jednym sektorze można postawić jedną boję. Boje są naszą własnością i jak każda nasza własność mogą być atakowane przez naszych wrogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...