Skocz do zawartości

Mod na CASH!


elkomendante
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeżeli już dodajesz ciekawe mody to ja też poproszę o jeden. Mianowicie mod na CASH!! Już mnie coś trafia jak latam od trzech dni i mam dopiero 4 mln. Bardzo proszę o jakiegoś moda lub sposób żeby otrzymać trochę gotówki. Jeżeli będzie ktoś tak miły to poproszę instrukcję obsługi jak uruchomić takiego moda. Dziękuję z góry 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, przydadzą się, ułatwiają nieco grę, ale nie czynią jej bezsensowną.

W dniu 20.12.2011 o 11:45, elkomendante napisał:

Witam, jeżeli już dodajesz ciekawe mody to ja też poproszę o jeden. Mianowicie mod na CASH!! Już mnie coś trafia jak latam od trzech dni i mam dopiero 4 mln. Bardzo proszę o jakiegoś moda lub sposób żeby otrzymać trochę gotówki. Jeżeli będzie ktoś tak miły to poproszę instrukcję obsługi jak uruchomić takiego moda. Dziękuję z góry 😉

Ja latam trochę dłużej, bo 5. W sprzęcie, stacjach i gotówce mam >40 mln. Bez żadnych modów, dopiero teraz zainstaluję te od Yacka. Z własnego doświadczenia przestrzegam przed modem, którego pragniesz 😀 To zabije grę bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2011 o 15:48, elkomendante napisał:

Udało mi się rozpakować ten plik, najnowszym xplugin managerem. Były dwa foldery (scripts oraz t), przegrałem je we właściwe miejsce ale nie potrafię zrobić takiego menu jak w tym linku http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=216691&postdays=0&postorder=asc&start=0.

DAj sobie spokoj z takim skryptem... pograsz 3h i nie bedzie Cie juz fascynowala gra ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz info jak zrobić dowolną ilość kasy.

A tu jest paczka skryptów (ogromna) pod Albion Prelude (do instalacji potrzebny najnowszy Plugin Manager oraz trochę kombinacji, wszystko opisane w komentach na stronie z paczką skryptów.

Miłej zabawy 😉

Info z komentów co do instalacji poprzez Plugin Managera pod Albion Prelude:

For anyone having trouble getting it to work with AP, make sure you are installing it to the Albion Prelude directory, not the regular X3 directory. Here's how I did it:

1. Copy X3TC.exe into the "addon" folder.

2. In the plugin manager, go to "Settings," then "Add Directory"

3. Browse to your "addons folder" and select the X3TC that you copied into there

You now have a path to the Albion Prelude directory set up in the Plugin Manager. Now:

4. "Settings," "Mode," "Modified"

5. "Install Package"

6. Browse to wherever you downloaded the cheat package and select it

Now you should have it in your game. You may have to enable the script editor before you can use it. (Change your pilot name to "Thereshallbewings" being careful to make sure you have two of the letter "L", then save your game and reload it.) The plugin manager might do this for you when you set your game to modified, I don't remember.

In your game under "Controls" and "Interface," look at the very bottom. You should have an option to set a hotkey to open the cheat menu.

Niestety nie mogę paczki rozpakować starym edytorem by przetłumaczyć skrypty.

Jest ich zresztą zbyt wiele na jedną osobę, a i z wolnym czasem nie stoję za dobrze.

Może jednak ktoś się za nie weźmie kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2011 o 17:28, elkomendante napisał:

Dobra, zapodaj mi linki do tych skryptów i napisz jak przejmujemy statki 😉

Poszukaj opisów skryptów na forum.

I proszę nie zaśmiecać tego tematu, taki postami. Jutro temat zostanie wyczyszczony. Jest odpowiedni temat o skryptach dla AP, są odpowiednie tematy z opisami skryptów. A Cheaterom mówimy stanowcze NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Yacek. Nie wiem czy mówisz poważnie z tym " A Cheaterom mówimy stanowcze NIE", ale dla mnie mody których używacie są również nie w porządku. Powinniście grać na grze wydanej oryginalnie , a nie dogrywać różności, które pomagają w grze. Więc nie mów proszę takich rzeczy. HIPOKRYTA.

Może dodasz gdzieś w temacie X3 Albion prelude, linki do wszystkich modów dostępnych do tej gry, będzie łatwiej i przyjemniej szukać. Każdy będzie mógł dodać jak znajdzie coś ciekawego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jaka jest różnica między skryptem NPC Bail Addon a cheataem? Kolosalna. Cheatem możesz dodać sobie kasy ile chcesz. NPC powoduje tylko to że zwiększają się szanse na opuszczenie statków. Statki są uszkodzone, trzeba je naprawiać, wyposażać, itp. A to wszystko kosztuje.

Ale na ten temat już była nie raz dyskusja.

Co do skryptów dla AP, jest odpowiedni temat w tym dziale o skryptach, pisz pytanie tam. Są tematy o skryptach w dziale TC, napisz w temacie o konkretnym skrypcie, pytając czy będzie on działam z AP.

Ale nie zaśmiecaj mojego tematu o mini dodatkach do AP, nie związanymi z nim pytaniami.

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...