Skocz do zawartości

- - - - -

Rozpoczęcie przygody z x3, co i jak.

steam spolszczenie

33 odpowiedzi w tym temacie

#31 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 207 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 08 lipiec 2014 - 13:28

Rebirth po steam u mnie zero problemów na Win 7.

W TC gdy otworzę interfejs mam GIGALAG. Ale po alttabie do windows, otwarciu okna steam i powrocie do gry wszystko perfekt.

#32 marcin0218

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 14:34

Nie no niechce by ktos mnie ciagal za ręke. Sprawe bram jak napisales wyjasnilismy i spoko. Oczym jest gra itp to tez nie musisz mi pisac :) co do TC i AP to mam obydwie, ale jak to w jednym temacie jest napisane zeby zaczac od x3 a potem przejsc do tc lub ap. No ale coz. Odpalę AP jezeli tam problem bedzie wystepowal tzn ze moze rzeczywiscie cos z kompem ale dziwne ze gry stare i najnowsze nie sprawiaja problemu. A reinstal x3 robilem bo mialem ostatnio problemy z dzwiekiem ale Yacek podpowiedzial by kodeki nowe wgrac. Tak tez zrobilem. Nowe kodeki i od nowa instalacja gry. Dam jej szanse jeszcze.

#33 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1444 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 08 lipiec 2014 - 14:51

Owszem, warto poznać wszystkie części X3, ale jak pisałem TC i AP są dużo bardziej przyjazne dla nowego gracza i jeśli Reunion sprawia problemy to warto spróbować z nimi :) Jeśli lubisz fabuły to spróbuj zacząć grać w TC. Jest ich w niej więcej, a terrańska pozwala zapoznać się z podstawowymi aspektami gry, z przejmowaniem statków i abordażem włącznie. AP jest bardziej nastawiony na walkę i warto mieć już ogarnięte podstawy.

#34 facemob

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 89 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X3: Reunion

Napisano 10 lipiec 2014 - 20:56

Dzięki PROWLER :) Dałem sobie spokój z X3 Reunion i przesiałem się na TC. Pograłem godzinkę. Dużo ciekawiej :) I jakoś tak bardziej intuicyjnie :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych