Skocz do zawartości

Nowe rozwiązania w AP

21 odpowiedzi w tym temacie

#11 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 31 grudzień 2011 - 15:57

Następny / Poprzedni wróg ustawiłem pod klawisze dla kciuka na myszce. Fajna sprawa.

#12 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 31 grudzień 2011 - 20:17

Jest jeszcze jedno nowe rozwiązanie:
Zapewne nie jeden raz, podczas misji obrony stacji, zdarzyło wam się przez przypadek ostrzelać bronioną stację. Efektem tego, oprócz spadku reputacji, było to, że stacja taka pozostawała do nas wrogo nastawiona. Czasem na długo, bo trzeba było wyszukiwać oferty na neutralizację wrogiego nastawienia. Lub używać specjalnych skryptów, jeśli komuś na tym zależało.
W AP w takim przypadku, po zakończeniu misji, stacja automatycznie staje się do ponownie przyjaźnie nastawiona.

#13 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 01 styczeń 2012 - 21:17

Kolejne nowe rozwiązanie:
W kilkunastu sektorach rozmieszczone zostały "boje nadprzestrzenne". Jeśli wydamy jakiemuś naszemu dużemu statkowi rozkaz skoku do takiego sektora (i lotu np. do stacji), to skoczy on w pobliżu tej boi nawigacyjnej, a nie do bramy w tym sektorze. Pozwala to unikać problemów przy bramach (tłok, zbyt duże statki dla bram itp)

#14 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 01 styczeń 2012 - 23:27

No też nie wiedziałem o co chodzi, zestrzeliłem ją i Teladianie się obrazili na mnie....

#15 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:08

Kolejna aktualizacja pierwszego posta.

#16 Aldaran

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 146 postów
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 03 styczeń 2012 - 21:28

Tzn. ze teraz moge 'wyprodukowac' statek wraz z uzbrojeniem i/lub osłonami w/g mojego uznania ?? Fajnie

Jeszcze troche Teladihuany i gwiazdowki sprzedam i kupuje HQ ;)

Swoja droga pociag do tych uzywek u innych ras jest zabojczo duzy ... dobry zysk

#17 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 04 styczeń 2012 - 04:36

Nie wiem czy chodzi o produkcję z wyposażeniem. Raczej o to, że po zapisaniu ustawień, gdy zadokujesz innym, nowo kupionym/wyprodukowanym statkiem tego rodzaju (tej klasy), to zapisane wyposażenie znajdzie się na nim automatycznie. Jeśli chodzi o broń i osłony, to pewnie trzeba mieć odpowiednie na stanie stacji.
Ta opcja powinna być dostępna na innych naszych stacjach, jako przykład podałem HQ, bo to moja pierwsza stacja, biedny jestem ;)

#18 MacDyller

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Rasa: Argon

Napisano 04 styczeń 2012 - 13:04

Wyświetl postUżytkownik Yacek dnia 31 grudzień 2011 - 15:14 napisał

odp. 3 - klawiszologia się kłania. Zapoznaj się z nią, sporo Ci ułatwi.

Racja, racja. Przez przypadek nacisnąłem Delete i mi się zaznaczył mój statek. Wtedy mi się przypomniało. Ale i tak mi się coś nie zgadzało jak to pisałem. xD Tak czy siak miałem na myśli porównanie do bardzo (bardzo!) rozbudowanej klawiszologi bojowej z freelancera2.

Wyświetl postUżytkownik LeWaR dnia 31 grudzień 2011 - 15:57 napisał

Następny / Poprzedni wróg ustawiłem pod klawisze dla kciuka na myszce. Fajna sprawa.

Jop, dobry pomysł, też sobie tak zrobie. Kiedyś chyba miałem na myszce poprzednia/następna rakieta, ale Twój lepszy pomysł.

#19 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 11 styczeń 2012 - 15:09

Kolejna aktualizacja pierwszego posta.

#20 LITWINCZUK

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 87 postów
  • Gram w: X3: Albion Prelude

Napisano 13 styczeń 2012 - 22:08

Dołączona grafika

Znalazłem coś takiego jak Automatic Repair Station.
Wleciałem doń.... Wyleciałem.... Patrzę, jakoś szybciej lecę... Rzeczywiście - zapakowałem się tam ponownie. Za darmo naprawia?

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych