Skocz do zawartości

2 Pytania: Wynajmowanie TL, Statki kierowane przez kompa się rozwalają


hank
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam dwa problemy i mam nadzieję że pomożecie 😉

1. Wynajem TL. Gdzieś czytałem że TL który można wynająć zawsze będzie latał w sektorze w którym jest stocznia. Niestety szukając go nie udało mi się go jednak znaleźć, innym razem kiedy już na niego trafiłem kapitan wykazał się nie większą interakcją niż typowy NPC więc co najwyżej mogłem zapytać o drogę.

2. Kupiłem 3 najtańsze statki, wyposażyłem, stworzyłem skrzydło i rozkazałem lecieć za mną. Mój problem polega na tym że po przeleceniu kilku układów z 3 statków został 1. Nie wiedziałem co się stało więc dalej grałem obserwując go na bocznym monitorze. Jak się okazało równie szybko jak poprzednie rozbił się o jakąś stację. Czy to normalne? jaki sens ma inwestowanie w statki inne niż ten którym latam jeśli po chwili zostaje z nich kila śmieci latających w przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2011 o 18:21, hank napisał:

2. Kupiłem 3 najtańsze statki, wyposażyłem, stworzyłem skrzydło i rozkazałem lecieć za mną. Mój problem polega na tym że po przeleceniu kilku układów z 3 statków został 1. Nie wiedziałem co się stało więc dalej grałem obserwując go na bocznym monitorze. Jak się okazało równie szybko jak poprzednie rozbił się o jakąś stację. Czy to normalne? jaki sens ma inwestowanie w statki inne niż ten którym latam jeśli po chwili zostaje z nich kila śmieci latających w przestrzeni.

To dolegliwość jeszcze z czasów X2: The Threat. Po prostu nasza eskorta nie najlepiej spisuje się, gdy lata ciągle za nami. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...