Skocz do zawartości

FAQ X3: AP


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w Temacie o AP pisze o AP LeWaR no przecież X2 ma nawet dawałeś mi parę rad na gg i w tematach z X2. Ok powtórzę się X-Antologie (czyli wszystkie X od 1 do X3TC ma XTC nawet 2 razy ma, bo raz Z pomarańczowej kolekcji 2 raz w antologii widać to na fotce którą kiedyś tu wrzuciłem ) i X TC ma ,ma to w wersji na DVD żadnych stemów do tego mi nie potrzeba aby działało a tu pytam o zakup AP DVD w sklepie ze strony egosoftu o to czy mogę zapłaci przy odbiorze towru i czy mogę to zrobić w ZŁ, a nie euro. a X 2 podałem jako przykład jak długo wyczekiwałem i polowałem na nówkę, zanim udał mi się zdobyć ten tytuł. Rozglądam się za AP na DVD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2013 o 07:05, LeWaR napisał:

No tu się nie zrozumieliśmy 😀 Nie ma AP na DVD. Reszta na PW.

Oczywiście że jest. Ale tylko na zachodzie. Nazywa się to Terran War Pack i zawiera TC i AP: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=318058

Kupi choćby tu:

http://www.amazon.de/X3-Terran-War-Pack-PC/dp/B006MHOR90

Może tez kupić samo AP: http://www.amazon.de/X3-Albion-Prelude-Add-on-PC/dp/B006MHOR8Q/ref=pd_sim_vg_1/276-9692017-8005024

Cena ta sama co na Steamie.

Może więc kupić Terran War Pack i mieć AP. Może kupić samo AP.

Tylko że szybciej będzie je miał kupując na Steamie.

Może również kupić taniej samo AP w wersji Steam, na Steamie.

Mnie cała operacja (założenie konta na PayPal, przelanie pieniędzy na to konto, kupno AP i ściągniecie ze Steamu) zajęła nie cała godzinę. Przelicznika między PLN a EUR dokonał PayPal, wg oficjalnego kursu NBP.

Mając już wersję Steam, wcale nie trzeba grając włączać Steama, jest na stronie Egosoftu dostępny plik X3AP.exe pozwalający grać w AP bez Steamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pisząc o AP na DVD ma właśnie na myśli X3 Albion Prelude - Terran War Pack. Tak można grać bez stema, ale jak się grę odinstaluje i będzie się chciał po jakimś czasie ponownie zagrać to dostęp do stema jednak a tym samym do internetu mieć trzeba będzie. na dziś tu i teraz dostęp do net i szybkość to nie problem, bo ma 10, ale w przyszłość mogę np nie mieć dostępu do netu a zgrać będę chciał i mając tylko stemową kopię w takich warunkach nie zagram to tylko jeden z wielu powodów, dla którego preferuje gry w wersji fizyczne na nośnikach. Wolę, więc polować dłużej .A Konta w Banku nie ma dlatego chce przez kogoś lub przy odbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zrobisz jak uważasz.

Jednak jeśli ktoś nie ma możliwości sprowadzenia gry DVD z zachodu przez znajomych lu w inny sposób, kupno na Steamie będzie tańsze, zapłaci się tylko za grę. Kupując w jakimś serwisie internetowym płacimy za grę i za koszty przesyłki. Jeśli gra kosztuje tam tyle co na Steamie, to dodając koszty przesyłki zapłacimy więcej.

A co do tego, że po odinstalowaniu gry, mając pudełko DVD zawsze możesz ja zainstalować bez konieczności posiadania dostępu do internetu, to po zainstalowaniu AP ze steama i dodaniu pliku X3APnosteam.exe można zrobić backup katalogu AP na płyty DVD, wtedy również będzie można w przyszłości grać w AP bez ponownego ściągania ze Steama, wystarczy przekopiować katalog AP z płyt na dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czcionka w x3 AP

Próbowałem zwiększyć te ogromne czcionki i nie daje rady ktoś podpowie?

X3: http://www.mediafire.com/?ejg9d8svytd

Wygenerowane pliki (tahoma13.abc oraz tahoma13.tga) do folderu /f (F) nie mam folderu f nigdzie jak go strwożyć to gdzie dokładnie?

Znalazłem jeszcze coś takiego i niestety też mi nie działa: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=301433

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Jeśli nie masz Superboxa, to musisz kupić AP na Steamie. Polska Antologia to prawie Superbox, prawie, bo jej wydanie jest pozbawione kluczy rejestracyjnych pozwalających zarejestrować Superbox-a na Steamie.

2. Steam, Gry, Aktywuj produkt na Steam, podajesz klucz rejestracyjny TC i grasz w TC na Steamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam X3TC z kluczem zarejestrowaną w Egosoft, orazi zarejestrowałem sie w STEAM, ale pod linkiem gry mam tylko podział gier na: gry akcji, przygodowe, strategiczne .... Dosłownie jestem w kropce, bo nie moge znaleść linka do działu rejestracji gry, a to znowu uniemozliwja mi kupno Albion Prelude w Steam. Superboxa kupiłem do domowego archiwum z grami, ale w nim nie ma jak mam rozumieć Albion Prelude ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jestem całkowicie zielony w temacie, ale dałem sobie kilka dni aby samemu odkryć grę jednak pozwolę sobie tu zadać parę pytań.

Posiadam Centaura wraz z załogą ogólnie używam tylko "przedniego uzbrojenia" zauważyłem że posiadam jakieś wieżyczki. Zatem czy da się w nich obsadzić jakiś personel by sam obstrzeliwał cele? Czy służy on tylko do abordażu.

Znajdę gdzieś na forum jakiś wątek z fitingiem statków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2013 o 21:02, zielczi napisał:

Jestem całkowicie zielony w temacie, ale dałem sobie kilka dni aby samemu odkryć grę jednak pozwolę sobie tu zadać parę pytań.

Proszę nie zaśmiecać tematu. Jedno pytanie, jeden temat. Szukaj na forum odpowiedniego tematu. Jeśli takiego nie ma, zakładaj nowy. http://xudb.pl/topic/496-jestem-nowy-i-mam-kilka-pytan-prosze-przeczytac-1-post/page__view__findpost__p__6099

W dniu 23.11.2013 o 21:02, zielczi napisał:

Posiadam Centaura wraz z załogą ogólnie używam tylko "przedniego uzbrojenia" zauważyłem że posiadam jakieś wieżyczki. Zatem czy da się w nich obsadzić jakiś personel by sam obstrzeliwał cele? Czy służy on tylko do abordażu.

Personel (w czystej grze) służy tylko do abordażu. W rozkazach statku masz rozkazy dla wieżyczek. Można też w rozgrywce ustawić sekwencje rozkazów dla wieżyczek.

Zapoznaj się też z instrukcją do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam pytanie, mianowicie teoretycznie: Instaluje pudełkowa wersje X3-TC, potem Steamowska wersje Albion Prelude, następnie łatkę Egosoftu Albion Prelude 3.0 NoSteam.exe i mogę grać oraz instalować mody bez problemu ? Pod warunkiem, że ukończyłeś już misje w TC I TOOT decydując się na instacje od nowa TC. Jeśli pomyliłem się to proszę o poprawienie mnie. Wszystko jest zawiłe, jeśli na bieżąco nie śledzi się tematu. Każda pomoc w odgrzaniu TC mile widziana. Główne pytanie warto się sprężać dla tego dodatku ? Wiadomo pozdrawiam Wszystkich Fanów X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...