Skocz do zawartości

FAQ X3: AP


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Obawiam się, że musisz znaleźć tą książeczkę 🤪

Ja miałem akurat kod na wewnętrznej stronie opakowania, z drugiej strony okładki, ale za to książeczki na oczy nie widziałem. Po prostu nie była dołączona. Inne wydanie, inna zawartość. Nie znam się na tych edycjach cenegi, ale nie sądzę, by gdziekolwiek jeszcze był kod. Są 3 możliwe miejsca gdzie może się znaleźć kod aktywacyjny do jakiejkolwiek gry (książeczka - najczęściej tam jest kod, płyta - nadrukowane na wierzchu, też popularne, i opakowanie, ale tam rzadko znajduje kod). Współczuje, bo jak nie znajdziesz będziesz musiał kupować TC jeszcze raz. Z drugiej strony mi się udało zdobyć za 11 zł. Oryginał. W sklepie internetowym. To raczej nie majątek. A tak w ogóle to idą święta. I wyprzedaże na Steamie 😉 ale i tak życzę powodzenia w szukaniu 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się (sądząc z tego co inni pisali), że "pomarańczowe" wydanie Cenegi nie miało instrukcji papierowej, czyli owej "książeczki". Może miałeś kod na jakiś dołączonym do pudełka świstku papieru?

Ja mam pierwsze, zachodnie wydanie TC, kupione u sąsiadów zza Odry i kod mam na tylnej okładce instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jednak miałem coś takiego, w środku był chyba jakiś tam niezbyt długi opis gry, klawiszologia, i takie tam, a ten klucz był chyba naklejony na samym końcu, z tyłu. Ale mogę się mylić, do pudełka z Xem ponad rok nie zaglądałem. Ale kod chyba nie mogł być nigdzie indziej w tym moim wydaniu. Na pudełku nie ma.

Znalazłem właśnie takie jedno coś, na którym jest kod, ale pisze że to do rejestracji gry w kompanii graczy cenegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double posta, ale mam jeszcze pytanie odnośnie X Antologii od Techlandu. Zadam je tutaj, bo w sumie także wiąże się z tymi kluczami. Jak to w końcu jest, są tam klucze do rejestracji, czy nie? Bo tej antologii były, chyba, dwie wersje jedna taka czerwona, i ta biała z almanachu. I tyle opinii sprzecznych widziałem, że już nie wiem. Tutaj w FAQ pisze, że nie ma, ale gdzieś widziałem, jak ktoś się chwalił, że jak napisał gdzieś (do Techlandu?), to dostał. Z drugiej strony na egosofcie był jakiś cytat z wypowiedzią kogoś od ego, że kluczy nie ma, ale gdzieś znowu widziałem, że w tej czerwonej jest? Więc co jest w sumie prawdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam X Antologię od Techlandu pisałem do nich maila bo bez klucza nie można zarejestrować gry i otrzymać supportu od pomocy technicznej Egosoftu. Techland taki klucz mi przysłał dodatkowo dzięki niemu mogłem sciągnąć AP za free, ponieważ na steamie moja X Antologia została zarejestrowana jako Superbox :] być może klucz jaki dostałem był od tej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odnośnie pytania 3 Czy wiecie coś o wersji pudełkowej AP w Polsce, tzn, czy się u nas pojawi taka wersja hmm nie koniecznie polska wersja np angielska którą bym mógł sobie zmienić na PL . ps ma X Antologie oraz X3TC z Pomarańczowej Kolekcji. X3TC rejestrowałem w Kompani graczy, ale nie rejestrowałem swojego klucza w egoeoft. czy jak go zarejestruje to uzyskam jaką zniżkę na AP w wersji pudełkowej, czy to dotyczy tylko stema ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie fajnie znalazłem co prawd wersje DVD ale na e bay lokalizacja Niemcy. Ale nie wie jak się tam płaci na tym e bay tzn czy można zapłacić w PLN a potem to sam na EURO przeliczą , nie wiem nie kupowałem nic na zagranicznych serwerach ani ogólnie za granicą . Co do stema to znowuż nie wiem czy tamtą wersje można "zpłytować" tzn nagrać na DVD .

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_trksid=p3907.m570.l1313&_nkw=X3+Albion+Prelude+-+Terran+War+Pack&_sacat=0&_from=R40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw kupiłem X3 TC a potem Antologię w ramach uzupełnienia , Ty Albion pewnie masz w wersji elektronicznej ze stema ?

Ze stema to też mógłby sobie już kupić wystarcz ze pójdę sobie kupię kod paysafecard (wesja elektroniczna to ostateczność ) . Dlamie gra musi być na nośniku dlatego pytam o DVD no chyba że wersje ze stema można sobie zgrać na nośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2013 o 15:11, Kajdorf napisał:

Polska wersja antalogii to całkiem inny produkt od tych zagranicznych.

Bzdury. Taki sam produkt. Sek w tym tylko, że Antologia wydana przez Techland w serii Antologii Klasyki (białe pudełko) nie posiada kluczy rejestracyjnych wymaganych do darmowego pobrania AP. Ktoś pisał, że po wymianie poczty z firmą Techland w tej sprawie (braku klucza) otrzymał takowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to i tak wychodzi na jedno, bo ile osób wie o tym że można w taki sposób załatwić rejestracje gry "białej serii"? Czy bzdury to bym nie powiedział, skoro wyszło takie zamieszanie z kluczami. I czy po takim długim okresie dalej można upominac sie o klucz do niej. Mi tam to obojetne, bo już mam wszystko skompletowane ale już nic nie bedę pisał o tych kluczach w takim razie. Antalogie kupiłem z powodu dodatku do X1, gdyż tylko tego mi brakowało do kompletu. Zgadza się że jest temat na drugiej stronie forum, ale skoro wyszła druga wersja antalogii to moim zdaniem powinno być info oficjalne, podpiete. A nic nie ma o tym w danym temacie. Dalej są w sprzedaży obydwie wersje, przy żadnej nie ma opisu ze jest klucz do steama (tutaj to mozna sie przyczepic do dytrybutorów za brak informacji, ale podejrzewam że oni to oleją bo liczy sie tylko kasa). Druga sprawa: moja wersja techlandu ma X2, X3R w wersji PL, steam nie wyświetla PL przy tych wersjach - gdyby ktoś chciał grać na steamie. Jak ma inna to nie wiem, bo nawet nie wiedziałem że jest drugie wydanie.

Na to wychodzi że sa trzy wersje Antalogii. Ta wersja jest na muve.http://muve.pl/uploads/covers/4b8a1df80e8e7ece4aca142cdc056a714a8e3590.jpg Moja ma podobna okładke, ale ma inny układ tytułów. Tutaj sa dwie tabelki, ja mam jedna tabele. Więc dalej jestem bez klucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sklepu gry-online zapytanie w sprawie klucza do najnowszej częsci Antalogii. Mam tam konto, często u nich gry kupowałem. wiec skorzystałem z okazji. Wg informacji ze sklepu:

wersja na muve to jest stara seria i ona jest już wycofana. Na zapytanie wysłane do techlandu otrzymali ponizszą odp:

"Nie mamy żadnych kluczy, to nie jest gra steamowa. W każdym razie nie nasza wersja."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z Pudełkowym X3 AP czy on ,też potrzebuje stema czy jest to wersja już no steam ? . No np. ta wersja z linku, który podałem , jakby to była wersja no steam było, by fajnie, bo, wtedy zlecił bym kumplowi kupno tej gry dla mnie oczywiście dałbym mu kasę 😀 A tu moje wersje gier.

Xgry.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2013 o 02:00, Kajdorf napisał:

Czy bzdury to bym nie powiedział, skoro wyszło takie zamieszanie z kluczami.

Jakie są najszybsze samochody? Czerwone. Tak można by skomentować twoja wypowiedź.

Zawartość płyt we wszystkich wydaniach jest taka sama. To co jest na okładce, jak ona wygląda itp. nie ma znaczenia. Klucze nie zostały dodane do "białej" serii zapewne ze względu na jej cenę. Drukowanie dla każdego pudełka nawet jednej kartki z indywidualnym numerem rejestracyjnym to kolejny wydatek. A wydawca nie musi mieć pojęcia po co ten numer.

W dniu 13.02.2013 o 23:01, Kajdorf napisał:

Na zapytanie wysłane do techlandu otrzymali ponizszą odp:

"Nie mamy żadnych kluczy, to nie jest gra steamowa. W każdym razie nie nasza wersja."

I to zapewne prawda. Kluczy do Steama to oni nigdy nie mieli. Może trzeba było napisać tak jak Bell: http://xudb.pl/topic/2120-faq-x3-ap/page__view__findpost__p__37873

Klucze do rejestracji na forum Egosoftu to oni zapewne jeszcze mają w zapasie. A że klucz do rejestracji na forum Egosoftu pozwala zarejestrować grę na Steamie to już inna bajka i wydawca może o tym nie wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A czy ktoś wie jak jest z płaceniem w tym sklepie z strony egosofta, tzn czy można płacić przy odbiorze i czy można w PLN (złotówkach ) czy musiałby wymienić odpowiednia kwotę na euro ??. Oczywiście mógłbym kupić tego peysejf carda czy jak się to tam zwało i wykupić wersje stemową, ale wolę tradycją formę gry, czyli pudełko płyta instrukcja papierowa lub w ostateczność pudełko i płyta z gra.Bo kupie tak albo przez znajomego co ma kontakt z zagranicą, ale na pewna będę się starał dostać wersje DVD .w końcu się uda np X2 The Threat która jest w antologii to palowałem na to z 4 lata jeśli dobrze liczę wszystkie fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...