Skocz do zawartości

FAQ X3: AP


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 3.02.2012 o 13:32, __PiTeR__ napisał:

jaki trzeba mieć statek albo co dokładnie posiadać (i gdzie kupić) aby można było wysłać statki na przeszukiwanie sektorów i szukanie nowych?

mam ten dodatek zainstalowany a nie mogę nigdzie tego znaleźć i wystać statków.

Jaki dodatek?

W czystej grze nie da się zautomatyzować wyszukiwania nowych sektorów. Potrzeba do tego odpowiedniego skryptu.

Oprogramowanie Eksploracja pozwala tylko wysłać zaopatrzony w nie statek przez bramę do nowego sektora i zbadanie go czyli lot po okręgu od zaznaczonego miejsca w promieniu jaki podajemy.

W dniu 3.02.2012 o 13:32, __PiTeR__ napisał:

I po co jest stocznia w Ringo Moon skoro nic w niej nie ma?

W czystej grze nie ma w tym sektorze żadnej stoczni. Jakiś skrypt lub mod Ci namieszał.

I co twoje pytania mają wspólnego z tytułem tematu. Temat odnosi się do FAQ AP, zebrano w nim najczęstsze pytania o AP.

Masz pytanie, załóż odpowiedni temat z nim, a nie pisz jednego po drugim w niezwiązanym z tym tematem. Nie rób kolejnego tematu o wszystkim, czyli o niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobrze wiedzieć. Sam robiłem odwrotnie. To znaczy kopiowałem wersję Steam do innego katalogu, instalowałem najnowszego patcha dla wersji DVD (który zmieniał również plik exe z wersji Steam na wersję DVD) i miałem szybko czystą instalkę. Teraz czekam na patch 2.0 dla AP, aby zrobić to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie chcę robić syfu na forum, dlatego spytam tutaj. Mam problem, niby mały, jednakże denerwujący. Podczas gry cały czas w górnym prawym rogu miga mi okienko z windowsa, pojawi się na ułamek sekundy raz na 15 sekund. Poza AP brak włączonych jakichkolwiek aplikacji czy folderów. Miał już ktoś podobnie ? Wie ktoś jak można sobie z tym poradzić ? Moje zdenerwowanie jest wprost proporcjonalne do czasu gry. Z góry dzięki 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.09.2012 o 11:32, Ivo napisał:

Pytanie do Terran: Operacja Luźne Zakończenie

Czy fabułę rozpoczynamy w profilu Terran Commander ? Gdzie jest dostę do pierwszej misjii ?

Tak, w czystej grze tylko na tym profilu.

Po osiągnięciu odpowiedniej reputacji u Terran i rangi bojowej otrzymasz pierwsza wiadomość i zaproszenie do sektora Księżyc. Dalsze wiadomości otrzymasz po zadokowaniu do Orbitalnej Stacji Obronnej w tym sektorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 19.11.2012 o 18:56, Kapitan napisał:

Albion Prelude jest obecnie gdzieś do kupienia tak, żeby nie trzeba było do niego steamowego x3:TC?

Nie. Tylko z TC. AP jest dodatkiem do TC, wymaga podstawowej wersji do działania.

Instaluje się nie jako osobna gra, ale jako dodatkowy katalog (addon) w katalogu głównym TC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2012 o 19:06, Kapitan napisał:

Wiem, że AP to dodatek do TC. Tylko czy muszę mieć TC ze steama, żeby mieć AP.

I tak, i nie.

Tak, bo instaluje się na wersji Steamowej TC. Nie musisz jednak kupować TC na Steamie, masz wersję pudełkową, masz klucz na pudełku, rejestrujesz go na Steamie i pobierasz za darmo wersję Steamową TC. Potem kupujesz AP na Steamie i instalujesz na wersji Steamowej TC.

Nie, bo po instalacji możesz przekopiować AP do innego katalogu, gdzie masz nie Steamową wersję TC, wgrać noSteamX3AP.exe i grac bez Steama w AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...