Skocz do zawartości

FAQ X3: AP

x3: albion prelude faq

116 odpowiedzi w tym temacie

#111 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1438 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 22 październik 2015 - 15:30

Pewnie Paranidianie zniszczyli ją jakiś czas temu i zrespawnowała się dopiero teraz.

#112 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 05 listopad 2015 - 13:57

Poszukuje teraz gdzie można kupić dwie bronie lub lepiej ich fabryki chodzi o Wyrzutnie bomb zapalających (eng. nie wiem jaka ) oraz Fazowe Działko Laserowe (eng. Phased Array Laser Cannon ). O ile Fabryki tej pierwszej bronie zlokalizowałem ( dwie Kuźnia w LooManckStarts legacy i Weaver`s tempest. ) problem w tym że obie nie chcą zemną handlować jedna jest na czerwono tu potrzebuje jakiegoś hakera labo lepsze stosunki z piratami druga ta u Yaki jednak jest niebieska tam powinienem móc handlować jednak też mnie nie dopuszczają do dokowania .Z Yaki to ogólnie dziwnie jest bo tylko ich giełda jest czerwona i statki w sektorze Weaver`s tempest reszta na niebiesko a i tak niemożna z nimi handlować . Jak ktoś wie co zrobić aby handel z ta frakcją piratów się uaktywnił niech powie ,ale wracając do broni jak mówiłem znalazłem tylko te 2 kuźnie BZ natomiast fabryki tej drugiej broni nie widzę nigdzie . W TC Fazowe działko Laserowe podobno pojawiło się jako fant podczas fabuły Dzika Fura chyba tej ,ja ta fabułę niedawno robiłem podobnie jak Nowy Dom ale raczej fantów nie zbierałem tylko to co tam w misjach kazano zebrać i to była raczej taktyka wpadamy i wypadam z kah obszaru. Jakby jednak nie było ja broni tej broni potrzebuje w AP nie w TC więc to i tak nie ma dużego znaczenie , jak ktoś wie gdzie mogę kupić te fabryki lub zna jakiś inny sposób na zdobycie tych broni to czekam niecierpliwie na informacje . Ps myślałem też nad edycją jakieś istniejącej fabryki do której dodawał bym Fazowe Działko Laserowe .Może jakiś skrypt podobny do tego który dodaje wszystkie statki do stoczni tylko w tym wypadku dodawał by fabryki z brońmy i nie tylko .

#113 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 05 listopad 2015 - 23:20

Mapa Scorpa i wszystko wiesz.
Yaki maja osobną reputację, nie zależna od reputacji piratów, podnieś reputację u Yaki, to będziesz mógł z nimi handlować.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

#114 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 08 listopad 2015 - 23:23

A Jak z ta reputacją u tego Księcia bo miałem ostatnio z nim na czerwonym po wykonaniu kilku nastu misji w różnych Habitatach pirackich jego "cywilne" statki i baza na powrót zrobiła się niebieska i dwa dosłownie dwa wojskowe też reszta nadal na czerwono .W czasie jak Przystań miała przyjazne barwy zadokowałem tam i odebrałem misje budowy miałem w jego sektorze zbudować piratom fabrykę myślę spoko zbuduje im tom fabrykę i stosunki z księciem będą na niebiesko już w całości skoczyłem do sąsiedniego sektora wynająłem herkulesa ( bo mój słoń obecnie zajęty magazynowanie pszenicy która sprzedaje boroną ) zleciłem mu zakup i przewiezienie fabryczki do odpowiedniego sektora i wybudowanie niestety wyładowali fabrykę nie w tym miejscu co trzeba wiec musiałem skoczyć jeszcze po promień holowniczy do jednego z moich transportowców i poprawić robotę , w tym czasie jak holowałem fabrykę na miejsce wojsko księcia zaczęło do mnie strzelać więc ustawiłem wszystkie wieże mojego tygrysa na obronę anty- rakietową i nie reagowałem na ataki jednak ci geniusze którzy do mnie strzelali oberwali własną rakietą i wylecieli w powietrze i niestety status u księcia znowu ma na czerwono po za jednym statkiem wojskowym. Nie wiem czy porobić więcej misji u piratów czy po prostu odczekać trochę czasu unikać strzelania do jego frachtowców jak się napatoczą i sam wróci do przyjacielskich stosunków ?

#115 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 09 listopad 2015 - 03:48

Ta reputacja jest trochę skomplikowaną. Prędzej pogorszenie reputacji u Paranidianin podniesie ci reputację u Księcia.

#116 marcin0218

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:31

Witam. Czy można w jakiś sposób bronić się przed rakietami? Dostaję informację że wystrzelono we mnie rakietę. Jak się przed nią uchronić?

#117 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:54

1 Obrona rakietowa Moskito, skrypt, dostępny luzem lub w Bonus Packu.
2. Odpowiednie uzbrojenie wieżyczek statku. Uzbroić je w słabą, ale szybkostrzelne broń i wydać im odpowiednie rozkazy. W AP jest spory wybór konfiguracji rozkazów dla wieżyczek.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych