Skocz do zawartości

Bonus Pack dla AP


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Autorowi chodziło o spolszczenie do X³ Albion Prelude - Bonus Package 5.1.00

Na oficjalnej stronie Ego napisane jest: Latest Update: 16/12/2011 Available languages: English, German, French, Italian and Russian

@Szczekan Jak masz w posiadaniu spolszczenie to się nim podziel - na razie uporałem się z problemem, w ten sposób, że skopiowałem pliki z wersji eng i przerobiłem je tak aby gra czytała je jako pl - przynajmniej gra chcę jakkolwiek uruchomić po instalacji BP - podstawkę mam w PL i gra się boczyła, że nie ma plików pl do zainstalowanego BP ( a spolszczenie do BP z X3:TC nie chce współgrać z BP w AP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, ale nie wiem jak się mam nim podzielić. Po zakupie na Steamie AP po prostu był (jest) po polsku, łącznie z Bonusem. I chyba się nie mylę, jeśli tak jest dzięki Yackowi.

W dniu 30.03.2017 o 17:15, Yacek napisał:

AP+BP to też "czysta gra" i LU będzie na niej chodził. Autorowi chodziło o brak w instalce innych modów.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Yacku masz pewność? Grałeś na tym modzie i był stabilny z pakietem bonusowym? Bo wczoraj dokopałem się do tego http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?p=4631600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Witam Wszystkich! 😀

Rozpocząłem znowu grę po niedokonczeniu X3 TC. A to poprzez nowości z portalu Steam. Na początku, kiedyś grałem w symulator lotniczy, a później zerknalem na nowości z Xa. No i się mi spodobała kontynuacja sagi X3. Co do X4 narazie odpuściłem. Pozdrawiam Wszystkich, Starych i nowych znajomych! 😀 Ps. Gram oczywiście po staremu, bez modów. Ale biorąc pod uwagę 10 lat temu, to pewnie i mody z automatu działają w tych obecnych wersjach. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Siemka ostatnio re instaluje sobie ponownie całe instalki X3TC i AP na kopii steam i nie steam (ogólnie to posiadam 3 egzemplarze gry X 3TC jak samodzielną grę jako część antologii i jako cześć Z AP w Terran war PAC) po pierwsze dlatego że chce się pozbyć znacznika**modified**. Czy jakoś a po drogie znałem taką paczkę z Kokpitami, ale to raczej na wersje bez stem, bo jej wgranie chyba tez powoduje **modified** i tam jeszcze parę innych rzeczy i właśnie chce wgrać tez Bonus Pac da AP, ale właśnie sprawdziłem, że nie ma tego spolszczenia a jako że odkryłem niedawno, że mamut HQ jest świętej pamięci już zwracam się z prośbom o linka o jakiegoś linka, do jakiego archiwum z tym spolszczeniem alb ktoś, kto ma odpowiedniego plik w swoich zasobach o podlinkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktyczne nadpisani BP z steam na oryginalny BP z stronki Egosoft pomogło zlikwidować Readtex w tym temacie to nie potrzebnie wczoraj próbowałem robić samem tłumaczenia. To 1 problem z głowy ,szkoda ze tej wersji z PL niema na oficjalne stronce zobaczę czy ja skopiuje po za folder stemowy gry to czy też będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...