Skocz do zawartości

Bonus Pack dla AP

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 glouver

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 64 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 26 sierpień 2014 - 16:21

Tak zrobiłem. Ale jaki to ma wpływ na samą rozgrywkę?
Coś działa lepiej, jest więcej komend, uproszczone wydawanie poleceń?
Jak to wygląda w grze?
Może ktoś wie, lub może polecić zamienniki?

#22 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 26 sierpień 2014 - 16:59

Co do skryptu Hephaistos to masz w jego temacie podane zmiany jakie wprowadzają kolejne wersję. Są to poprawione błędy, więc, chyba rozumie się samo przez się, że lepiej mieć najnowszą wersję tego skryptu.
Co zaś tyczy się skryptów CA i CLS to sądząc po readtextsch jakie pojawiają się po instalacji najnowszej wersji skryptów bez aktualizacji tłumaczenia, to doszło trochę nowych rozwiązań, rozkazów itp. Chcesz wiedzieć jakich? Zaglądnij na stronę autora tych skryptów, odszukać dany skrypt i przeglądnij log zmian w kolejnych wersjach.

#23 BlackKnight93

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 luty 2017 - 20:31

Witam
Posiada ktoś spolszczenie do BP i się nim podzieli? Mamut poległ w boju a wujek google nie chce pomóc.

#24 szczekan

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 189 postów
  • LokalizacjaPodbeskidzie
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 30 marzec 2017 - 10:22

BP przecież jest spolszczony. A przy okazji - czy da się odinstalować BP? Bo po latach gry na czystym X3 dojrzewam powoli do przesiadki na LU. A tam, jak widzę, trzeba mieć "czystą" instalkę X3 AP.

#25 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 30 marzec 2017 - 17:15

AP+BP to też "czysta gra" i LU będzie na niej chodził. Autorowi chodziło o brak w instalce innych modów.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

#26 BlackKnight93

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 21:23

Autorowi chodziło o spolszczenie do X³ Albion Prelude - Bonus Package 5.1.00
Na oficjalnej stronie Ego napisane jest: Latest Update: 16/12/2011 Available languages: English, German, French, Italian and Russian
@Szczekan Jak masz w posiadaniu spolszczenie to się nim podziel - na razie uporałem się z problemem, w ten sposób, że skopiowałem pliki z wersji eng i przerobiłem je tak aby gra czytała je jako pl - przynajmniej gra chcę jakkolwiek uruchomić po instalacji BP - podstawkę mam w PL i gra się boczyła, że nie ma plików pl do zainstalowanego BP ( a spolszczenie do BP z X3:TC nie chce współgrać z BP w AP).

#27 szczekan

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 14:24

Mam, ale nie wiem jak się mam nim podzielić. Po zakupie na Steamie AP po prostu był (jest) po polsku, łącznie z Bonusem. I chyba się nie mylę, jeśli tak jest dzięki Yackowi.

Użytkownik Yacek dnia 30 marzec 2017 - 17:15 napisał

AP+BP to też "czysta gra" i LU będzie na niej chodził. Autorowi chodziło o brak w instalce innych modów.

Yacku masz pewność? Grałeś na tym modzie i był stabilny z pakietem bonusowym? Bo wczoraj dokopałem się do tego http://forum.egosoft...c.php?p=4631600

#28 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 03 kwiecień 2017 - 15:29

Ok, zrobiłem to co powinieneś sam zrobić, z pierwszego posta z tematu na forum ego o LU wszedlem na wiki o LU, tam poszukałem w FAQ i w pierwszym pytaniu (odpowiedzi) znalazłem info że nie może być w instalacji BP.

#29 szczekan

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 13:11

Fakt. Ale jakoś znacznie bardziej lubię to forum. Dziękuję Yacku.

#30 BlackKnight93

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 21:56

No tak... Wszystko jasne - na stronie Ego BP jest bez polskiej wersji. Natomiast steamowa to inna bajka - wszystko już gra po instalacji steamowego BP.
Dzięki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych