Skocz do zawartości

Bonus Pack dla AP

34 odpowiedzi w tym temacie

#31 kundzio51l

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 10 marzec 2019 - 15:20

Ma ktoś spolszczenie do tego ?

#32 Centaur045

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 13 lipiec 2020 - 12:32

Witam Wszystkich! :)
Rozpocząłem znowu grę po niedokonczeniu X3 TC. A to poprzez nowości z portalu Steam. Na początku, kiedyś grałem w symulator lotniczy, a później zerknalem na nowości z Xa. No i się mi spodobała kontynuacja sagi X3. Co do X4 narazie odpuściłem. Pozdrawiam Wszystkich, Starych i nowych znajomych! :) Ps. Gram oczywiście po staremu, bez modów. Ale biorąc pod uwagę 10 lat temu, to pewnie i mody z automatu działają w tych obecnych wersjach. :)

#33 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 24 listopad 2020 - 02:25

Siemka ostatnio re instaluje sobie ponownie całe instalki X3TC i AP na kopii steam i nie steam (ogólnie to posiadam 3 egzemplarze gry X 3TC jak samodzielną grę jako część antologii i jako cześć Z AP w Terran war PAC) po pierwsze dlatego że chce się pozbyć znacznika**modified**. Czy jakoś a po drogie znałem taką paczkę z Kokpitami, ale to raczej na wersje bez stem, bo jej wgranie chyba tez powoduje **modified** i tam jeszcze parę innych rzeczy i właśnie chce wgrać tez Bonus Pac da AP, ale właśnie sprawdziłem, że nie ma tego spolszczenia a jako że odkryłem niedawno, że mamut HQ jest świętej pamięci już zwracam się z prośbom o linka o jakiegoś linka, do jakiego archiwum z tym spolszczeniem alb ktoś, kto ma odpowiedniego plik w swoich zasobach o podlinkowanie.

#34 Adrian_Wir

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 125 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 24 listopad 2020 - 09:26

Na steamie BP jest spolszczone z tego co pamiętam. Fakt, że zawiera nieaktualne wersje skryptów, twórcy po wydaniu BP je aktualizowali. Ale nie dodaje znacznika do gry i jest po polsku.

#35 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 132 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 24 listopad 2020 - 10:55

Faktyczne nadpisani BP z steam na oryginalny BP z stronki Egosoft pomogło zlikwidować Readtex w tym temacie to nie potrzebnie wczoraj próbowałem robić samem tłumaczenia. To 1 problem z głowy ,szkoda ze tej wersji z PL niema na oficjalne stronce zobaczę czy ja skopiuje po za folder stemowy gry to czy też będzie działać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych