Skocz do zawartości

X3AP po polsku.

79 odpowiedzi w tym temacie

#71 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 25 luty 2012 - 17:49

Ponieważ patch 2.0 dodaje pełne tłumaczenie AP, temat uważam za zamknięty, a tłumaczenie dostępne na Mamucie zostanie usunięte.
Aby gra używała tłumaczenia dostępnego w patchu 2.0 należy z katalogu addon\t usunąć plik 0001-L048.xml tłumaczenia dostępnego do tej pory na Mamucie. Nie usunięcie tego pliku spowoduje brak dostępu do tekstów dodanych prze patch fabuł PHQ i HUB.

#72 padonis

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 14 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 14 listopad 2012 - 22:55

"Ponieważ patch 2.0 dodaje pełne tłumaczenie AP, temat uważam za zamknięty, a tłumaczenie dostępne na Mamucie zostanie usunięte.
Aby gra używała tłumaczenia dostępnego w patchu 2.0 należy z katalogu addon\t usunąć plik 0001-L048.xml tłumaczenia dostępnego do tej pory na Mamucie. Nie usunięcie tego pliku spowoduje brak dostępu do tekstów dodanych prze patch fabuł PHQ i HUB. "

tak jak napisano zrobiłem, w PHQ polskie teksty i zabawa jest ale w HUB u Boronów niestety nadal krzaczki i red texty , może ktoś pomoże, wysle jakiś orginalny plik, nie wiem o co chodz...

#73 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 15 listopad 2012 - 04:39

Oryginalny plik ściągniesz ze Steam.
PHQ i HUB robiłem na wersji 2.0, wszystko było OK.
Nie mam pojęcia czemu masz readtexty.

PS. Podaj numer readtexta, to zawsze powinno być podawane, jeśli ktoś chce pomocy w readtextem. Sama informacja, że ma się readtexta to za mało.
Podaj również jakie mody masz zainstalowane. Skrypty w tym przypadku nie mają znaczenia, ale mody owszem.

#74 padonis

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 10:51

jakoś sobie poradziłem ale readtext mam tylko w imieniu gościa od którego dostaję zadania w HUB-ie, nie ma tam numeru, oby tylko takie były

#75 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 16 listopad 2012 - 17:19

Użytkownik padonis dnia 16 listopad 2012 - 10:51 napisał

jakoś sobie poradziłem ale readtext mam tylko w imieniu gościa od którego dostaję zadania w HUB-ie, nie ma tam numeru, oby tylko takie były

W takim razie robisz chyba fabułę HUB nie z AP, tylko z TC dzięki modowi dodającemu fabuły TC do AP, a to już inna bajka.
Podaj numer readtexta.

#76 padonis

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 17:41

Gram w AP , wpierw dostarczyłem rózne rakiety, wywalałem śmieci i teraz dostarczam sprzęt sprzątjący, to raczej HUB z AP bo w TC było coś innego, czyli z patcha 2.0 .
Zamiast imienia zleceniodawcy mam readtext bez jakiegoś numery, mam nadzieję że tylko w imieniu będzie, nie dodawalem oddzielnie modów z HUB-em

ps.
staram się czytać forum dokładnie, ze wszystkim sobie daję radę sam , ze skryptami itp, kiedyś sam też sobie coś spolszczyłem ale tym razem nie wiem o co biega

#77 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 16 listopad 2012 - 17:54

Tak to fabuła AP.
Mogę się mylić, ale jeśli chodzi o nazwisko zleceniodawcy, to może być ono losowe i po prostu wylosowałeś coś czego nie ma.
Problem z readtextem powinien być tylko ze śmieciami, zamiast nich może się pojawić kod MD, kiedyś o tym odpisywałem komuś.

#78 Aldaran

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 146 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 16 listopad 2012 - 18:03

A nie latwiej zweryfikowac sobie (jesli masz wersje cyfrowa na Steamie) gre, ktora w razie potrzeby pobierze bledne/zmienione pliki ?

#79 elgyd

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 18 listopad 2012 - 20:26

Mam updaete1, 2 i 3 ale grę mam cały czas po angielsku. Z mamuta nic nie pobierałem. Co jest nie tak?

#80 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 18 listopad 2012 - 20:44

Użytkownik elgyd dnia 18 listopad 2012 - 20:26 napisał

Mam updaete1, 2 i 3 ale grę mam cały czas po angielsku. Z mamuta nic nie pobierałem. Co jest nie tak?

A jaki język wybrałeś przy instalacji? Zapewne angielski, więc nie ma co się dziwić.
Z Mamuta nic już nie pobierzesz: http://xudb.pl/topic...dpost__p__33778
Prawo klik na grze w Biliotece Steama, opcja Własciwości, zakładka Język - zmień na Polski.
Lub zmień język tak jak pisze w FAQ#72

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych