Skocz do zawartości

Wasze pierwsze 100 milionów


chak510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także nie będę oryginalny moje pierwsze 100 milionów zdobyłem całkiem uczciwie (czyt. nie za pomocą cheatów) właśnie przez złomiarstwo. Dla przykładu przejąłem M1 Argoński i zgarnąłem coś koło 50 KK. Jednak dodam że konieczne jest do tego NPC Bailing addon plus skrypt tworzący inwazje (ja używam RRF). Osobiście uważam że kompleksy produkcyjne są bezużyteczne (sam mam tylko Elektrownie Słoneczna XL i nie daje ona za wielkiego przychodu). Jednym słowem złomiarstwo to najlepszy sposób na zarobek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2011 o 11:54, Szynszyl napisał:

Oczywiście że tak tylko że zbyt na towar był niewielki

To może trzeba było obniżyć cenę towarów o jeden kredyt?

Ja jak buduję kompleksy GW, to zawsze ustawiam cenę zbytu GW o jeden kredyt niższą od domyślnej. Nie mam problemów ze zbytem, statki NPC same przylatują i wykupują produkcję na pniu. Średnio mam na stanie tylko 30-60 sztuk GW. Nie muszę używać własnych TS-ów do dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czynię podobnie, ale inaczej:

Najpierw ustawiam cenę która mnie satysfakcjonuje (czyli zdecydowanie większą niż domyślna), po jakimś czasie sprawdzam ile towaru zeszło, jak nic, lub za mało to obniżam cenę o 10 kredytów i znowu sprawdzam ile zeszło. W końcu odkrywam optymalną cenę, która zwykle jest wyższa niż domyślna. Produkuję gwiezdną wódkę i tealdihuanę, bo nie mam praktycznie żadnej konkurencji 🙁 , i cena towaru wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 10.12.2011 o 21:32, Szynszyl napisał:

Ja także nie będę oryginalny moje pierwsze 100 milionów zdobyłem całkiem uczciwie (czyt. nie za pomocą cheatów) właśnie przez złomiarstwo. Dla przykładu przejąłem M1 Argoński i zgarnąłem coś koło 50 KK. Jednak dodam że konieczne jest do tego NPC Bailing addon plus skrypt tworzący inwazje (ja używam RRF). Osobiście uważam że kompleksy produkcyjne są bezużyteczne (sam mam tylko Elektrownie Słoneczna XL i nie daje ona za wielkiego przychodu). Jednym słowem złomiarstwo to najlepszy sposób na zarobek...

Ty myślałeś że na jednej stacji świat się kręci ?Gdy masz kompleks 2 fabryki dział samopowtarzalnych i 2 fabryki dział akceleratorowych połączone w kompleks to jest zysssssssssk.(dokładnie to 526,096 na godzinę zaopatrzenie wliczone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zarobiłem pierwsze sto milionów robiąc misje polegające na dostarczaniu statków nowych/skradzionych lub zgubionych, a także i przede wszystkim na misjach obrony jakiegoś miejsca. M8 lecące z tych misji były bardzo pomocne (czyli złomowanie), ale 1 mld za 2 P, które rozwaliłem w kilka sekund M6(Skirion) to najpiękniejszy zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i owszem. Zabijanie pojedynczych sztuk piratów za dużą sumę jest fajne:). Jeszcze lepsze, gdy robi to za ciebie twoja flota sprytnie rozstawiona. Kilka sek i dostajesz te grube miliony:D. Już nie mówiąc, gdy w swoim Vidarze(też z niego korzystam) wystrzelisz serie rakiet Tau. Chwilka i nie ma celu wraz z jego obstawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej myśliwców tym są skuteczniejsze 9 myśliwców rozwala "Q'' bez problemu jest jeszcze jedno największą przewagą jest sam lotniskowiec posiada liczne działka które ułatwiają sprawę ale gdy wyskakuje korweta jest trochę gorzej działka są bardziej przystosowane do walki z myśliwcami a nie z korwetą więc walka jest długa i niebezpieczna. Mój brat miał 32 myśliwce przyleciał 2 "Q" z drobnicą i zostało mu zaledwie 12 więc trzeba go uzbroić w działka zarówno przed statkami jak i przed myśliwcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...