Skocz do zawartości

Problem z Misją POMOCY !!!!


AbillMara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yacek jak zwykle rozwiązuje wszystkie problemy 😀 Ale według mnie to jest ominięcie problemu, a nie jego rozwiązanie. Mając jednego buga skąd masz pewność, że nie ma kolejnych? Co jeżeli następna misja także będzie zbugowana? Tak swoją drogą myślałem, czy to nie wina BRAKU niektórych rzeczy, ja na podstawce przeszedłem tą misję z wgranym Bonuspackiem, ale to tylko paczka pluginów, więc nie sądzę. Za to mi się często przy filmach/muzyce/grach(z naciskiem na patchy) pobieranych z internetu, czy podczas instalacji zdarzało się, że jeżeli robiłem coś oprócz ściągania pliki pobierały się uszkodzone/instalowały niewłaściwie powodując błędy. To mój ostatni pomysł, dlaczego twoja gra ma bugi, więcej już nic nie wymyślę. Jeżeli save od Yacka ci wystarczy to życzę miłej gry 🙁 , jeżeli nie to zastanów się nad taką ewentualnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by była to instalacji gry. Techland jest tylko wydawcą i nie sądzę aby ktoś u nich miał pojęcie jak pisać skrypty lub modyfikować grę X3R.

Ja również wykonałem teraz misję na patchu 2.5 i BP, ale nie wydaje mi się oby to miało wpływ na poziom rozgrywki, a już na pewno nie w przypadku misji fabuły, które rządzą się własnymi prawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2011 o 12:46, AbillMara napisał:

Tak tylko to może być bug gry .. więc muszą to jakoś załatać !!!

A z reklamacją nie ma problemów, mogę oddać grę bez napisania przyczyny w ciągu 10 dni od dostarczenia ... heh.

Zwrot bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od zakupu obowiązuje tylko:

1. Przy zakupie: osoba fizyczna od przedsiębiorcy

2. Towar musi być w stanie nienaruszonym, czyli jeśli rozfoliowałeś i zainstalowałeś to po ptakach.

W dniu 4.12.2011 o 12:46, AbillMara napisał:

Jak save mogą być uszkodzone, skoro przy nich nie grzebałem.

Wgrałem sobie save z wersji 2.0.0.2 eng z misją 2 i też jest to samo co na save w wersji 2.5 pl (Trudność / bug misji )

Później wrzucę gameplay'a to sami zobaczycie oO

NIe musisz przy nich nic grzebać. Pliki sav mogą ulec uszkodzeniu przy zapisie gry. Poczytaj forum i to i ego. Nie jedna osoba miała sytuacje przy wczytywaniu, że wywaloło grę i komunikat: "save file may be corrupt" (czy jakoś tak). Ale czy może powodować takie rzeczy? nie wiem. Jak wrzucisz gamepla'y to wtedy może uda się powiedzieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą grę kupiłem na gry online z wszystkimi patchami tylko TC ma 3.0 a nie 3.1

X3R mam 2.5 pl Bala Gi.

Co do gameplay'a to go nie zmontuję bo nie mam czym, frapsem 30s max. ten 1.9D nie ma ograniczeń ale nagrywa w 640x480 i bez dźwięku.

Tak jak pisałem zaraz sprawdzę tą grę u kumpla na dobrym sprzęcie 4 rdzenie 4giga ram 1gb grafika =)

Grę kupiłem na gry - online z wszystkimi patchami tzn. X3TC ma 3,0 zamiast 3.1

X3R mam 2.5pl z bonusem Bala Gi <-- czy coś

@Yacek

Czy ten save co mi dałeś to on jest z tym BP (co to jest ?)

Nie będzie problemu, w działaniu gry ? jeżeli tego nie mam (mam ?! ?) =)

@UP

Jak mi podasz jakiś program, który nagrywa z dźwiękiem i bez ograniczeń to zmontuję gameplay'a bo tak nie mam czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2011 o 15:05, Cerber napisał:

NIe musisz przy nich nic grzebać. Pliki sav mogą ulec uszkodzeniu przy zapisie gry. Poczytaj forum i to i ego. Nie jedna osoba miała sytuacje przy wczytywaniu, że wywalało grę i komunikat: "save file may be corrupt" (czy jakoś tak).

W 99% przypadków wina lezała po stronie Plugin Managera, który nagle zmieniał ustawienia z gry Modified (z dodanymi dodatkowymi statkami, modami, skryptami itp). na grę Vanilla. W takim przypadku plik zapisany w grze z modami itp. odmawiał wczytania w czystej grze.

Misję wykonałem na BP (pisałem o tym), raczej nie powinno być problemu z wczytaniem w czystej grze bez BP. Jeśli będą, to zainstaluj BP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie zrobiłem tę misje. Fakt, piraci manewrują bardziej niż CI na filmiku, ale mimo to nie miałem problemu z zestrzeleniem wszystkich. Co do filmiku to jakość i dźwięk nie mają znaczenia. Chodzi tylko o to, żeby zobaczyć jak to robisz. Ale jeśli Ci zależy na jakości to zainstaluj xfire - darmowy. Albo gamecam - wersja testowa nagrywa bez dźwięku. Tylko pliki z xfire są spore więc będziesz je musiał skompresować - polecam virtualdub lub pierwszy lepszy konwerter.

W dniu 4.12.2011 o 15:25, Yacek napisał:

W 99% przypadków wina lezała po stronie Plugin Managera, który nagle zmieniał ustawienia z gry Modified (z dodanymi dodatkowymi statkami, modami, skryptami itp). na grę Vanilla. W takim przypadku plik zapisany w grze z modami itp. odmawiał wczytania w czystej grze.

Pisałem o czystej grze - bez modów, BP, PM itd. Sam miałem nie raz takie problemy, jeszcze zanim odkryłem skrypty, mody itd. A problemów technicznych powodowanych przez wcześniej wspomniane to już nawet nie skomentuję. 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2011 o 16:14, arw1 napisał:

@@@@@@@@@@@@- a ktoś pomyślał o: kliknięcie PPM- wyskakuje kursor, kliknięcie LPM na ikonce broni i TAM MAMY KILKA MODELI! Nastepnie znów PPM i rozwalać mi ich czyms mniej energochłonnym....

Można tylko po co? Domyślnie zamontowany jest Pulsacyjny Emiter Wiązki Beta, szybki i skuteczny. Można zamienić go na WMP Alfa lub WMP Beta, wolniejsze i równie energochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki problem rozwiązany ;D

Wina leży w moim sprzęcie komputerowym ;F niedługo sobie zakupie lepszy.

Siedzę teraz u kolegi i za pierwszym razem przeszedłem tą misję .. no ale nie do końca =)

Nie wiem jak mam zadokować do tego statku między asteroidami.

Oglądam teraz gampaly'a i zaraz będę chyba wiedział.

Jak coś dam Edita.

Aha .. i dzięki wielkie za pomoc =)

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...