Skocz do zawartości

Łączenie plików Tships


Phantom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wie ktoś może czy dało by się połączyć, a jeśli tak to jak, pliki Tships tak, by mieć latadła dodane przez TOTT v1.1+AMT v4.3+charon i przez najnowszy mod Cadiusa?

Oczywiście tylko statki i stacje, cała reszta ma być z TOTT(jeśli mod Cadiusa dodaje coś jeszcze).

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same statki to prosta sprawa. Gorzej ze stacjami, bo oba mody zmieniają stacje. Trzeba by dokładnie porównać plik z jednego i drugiego moda z oryginalnymi plikami TC. Jeśli oba mody zmieniają tę sama stację, to trzeba by się zastanowić z którego moda zmiany uwzględnimy.

Chcesz mieć statki Cadiusa w TOTT? Nic prostszego, gdzieś widziałem moda dodającego statki Cadiusa (i jeszcze jakieś inne) do TOTT.

Jak przypomnę sobie gdzie, to wkleję linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chodziło ci może o to:

http://des-studio.elite-games.ru/viewtopic.php?f=4&t=11

Edit:

Nie wiem czemu ale nie moge tego pobrać, pobieranie staje na 1% i po kwadransie się wyłącza.

Tylko ja tak mam?

Edit2:

Dobra, sciągnąłem, tylko że to ma pliki tekstowe tylko po rusku, nie wiem czy będą pasowały tłumaczenia z mamuta i czy moge to zainstalować jako fake patch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2011 o 12:17, BlackFighter napisał:

Czy chodziło ci może o to:

http://des-studio.elite-games.ru/viewtopic.php?f=4&t=11

Edit:

Nie wiem czemu ale nie moge tego pobrać, pobieranie staje na 1% i po kwadransie się wyłącza.

Tylko ja tak mam?

Edit2:

Dobra, sciągnąłem, tylko że to ma pliki tekstowe tylko po rusku, nie wiem czy będą pasowały tłumaczenia z mamuta i czy moge to zainstalować jako fake patch.

Ale co ściągnąłeś? Bo linku są podlinkowane różne skrypty i mody, w tłumaczenie rosyjskim.

Ale nie widze tam tego, o czym pisałem poprzednio. Tamten mod nazywał się Combo Mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2011 o 18:24, Yacek napisał:

Chyba to, jak to ściągnąłem jakiś czas temu w dwóch plikach po 300MB i 200MB.

Nie wiem jak działa z TOTT, nie gram obecnie z tym modem.

A z jakim modem grasz - jeśli wolno zapytać? Chętnie bym się dowiedział w jakiej przestrzeni szaleje dowództwo!!!! 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...