Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Gother
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już temat o Battlefieldzie 3, więc teraz czas na jego największego konkurenta czyli Call of Duty Modern Warfare 3. Premiera 08 listopada tego roku. Jak myślicie, czy Call of Duty wchłonie graczy bez reszty, czy zostanie pochowany przez Battlefielda trzeciego?? Przymierzacie się do zakupu najnowszego CODa?? Ja nie, bo nie mam zamiaru kupić tego samego kotleta, który jedzie na silniku sprzed 6 lat i..... no po prostu to kotlet. Nienawidzę także małych CODowych map. Jakoś bardziej lubię duże i otwarte mapy takie jak np w Battlefieldzie Bad company 2 i Battlefieldzie 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2011 o 15:25, littlekiller napisał:

ja również jestem nastawiony dość sceptycznie do najnowszego coda. A propos małych map: a grałeś kiedyś w COD 1 z dodatkiem United Offensiwe?

dodaje większe mapy, oraz pojazdy na multi.

Tak, grałem w tego Coda. Pamiętam także pierwszą misję (trening) w Cod 1 (bez dodatku) gdy strzelało się do tabliczek i rzucało w coś granatami. To były czasy gdy człowiek zachwycał się grafiką Coda 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... teraz cod 1 to niemal prehistoria.

W dniu 30.10.2011 o 15:37, aldrinwarrior napisał:

COD to maszynka do zarabiania pieniędzy. Co rok nowy.

to prawda, nie da się ukryć...

Tylko że cody przez długi czas nie miały godnego konkurenta więc praktycznie dopiero od czasów czasów BC2 zaczynam zdawać sprawę, że cody mogły być lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co znalazłem na gram.pl "Gra bazuje na technologii IW 4.0, której pierwsza wersja została wykorzystana w 2005 roku w Call of Duty 2" Nie wiem jak wy, ale ja myślałem, że pierwsza wersja tego silnika została wykorzystana W Call of Duty 4 Modern Warfare. Więc kto wymyślił, że COD MW 3 ma wymagania Core 2 Duo 2.8 GHz, 2 GB RAM (4 GB dla Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza) skoro COD 2 ma : Pentium 4 2.2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 4 lub lepsza)?? Silnik w COD MW 3 jest trochę zmodyfikowany, ale nie widać zbyt dużej różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...