Skocz do zawartości

Battlefield 3


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Był już temat o becie BF3, więc najwyższy czas na temat poświęcony pełnej wersji gry. Premiera w Polsce już w najbliższy piątek czwartek (hamburgery już od dzisiaj grają ;( ). Dzisiaj nie byłem w stanie się powstrzymać i zamówiłem na allegro wersję elektroniczną gry. Głównie z powodu na cenę i szybkość wysłania oraz odebrania kopii w dniu premiery. 😀 Z tego też względu będę grał już za trzy dni i zapewne coś nagram. 🙁

Ktoś chętny na wirtualne boje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja także zamówiłem Battlefielda 3 (miesiąc temu) i niecierpliwie czekam na kuriera, a w sklepie w którym złożyłem zamówienie (gram.pl) wysyłają 25 października więc jutro powinienem mieć mojego Battlefielda. Tylko szkoda, bo będzie można grać dopiero 27 więc jutro będę tylko oglądał pudełko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem ciała bo moja kopia była do odebrania dziś w empiku ale dowiedziałem się o tym już w domu kiedy wróciłem z uczelni i odczytałem maila od empiku ech a teraz będę w czwartek na uczelni więc niby nic nie stracone ale to takie głupie uczucie że przeszło się obok gry na którą się bardzo czeka i się o tym nie wiedziało 😀

Ja grać na pewno będę i chętnie z Wami bym pograł bo z Bad Company 2 jakoś nie wyszło niestety a zabawa jako samotny wilk nudzi się dość szybko.

Na tvgry.pl dowiedziałem się dziś że wymagania jednak nie będą takie straszne, redaktor mówił że odpalił grę na swoim domowym sprzęcie (i5, 8 Gb RAM i gtx 260) na wysokich ustawieniach oraz kilku na średnich i gra chodziła bardzo płynnie a z tego co zrozumiałem między wysokimi ustawieniami a ultra nie ma jakiejś przepaści wizualnej więc to na plus. Trochę nie podobały mi się misje dla pojedynczego gracza, wiem że to tylko taki dodatek bo cała zabawa to mulit ale myślę że jak coś dodawać to niech to będzie równie dopracowane jak reszta a nie tak troszkę na odczepne no ale oceni się całość bo pierwsze wrażenie co do singla chłodne, przynajmniej to co widziałem.

Ciekawe co zaoferuje coop. Ktoś chętny na wspólną rozgrywkę w coopa? 😀

W ogóle od czego zaczynacie? od singla czy od razu multi ? 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeWaR ale nie wiadomo czy czyścioch czy limitowana z dodatkami w postaci map do multika ? 😀 sprawdzałem ale oprócz simsów żadnej gry nie znalazłem 😀 poza tym ciekaw jestem czy w media markt nie będzie tani i to właśnie wersja limitowana tak na przykład było z deus ex gdzie na półce znalazłem wersje pre-order z "dodatkami" za 99 zł 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś już w to grał to prosiłbym na odpowiedz na kilka pytań:

-czy to prawda że w 3 lata się myśliwcami (jeśli tak to czy ciężko jest takim myśliwcem atakować cele na ziemi?)?

-jakie są różnice w walce pojazdów pancernych (nie wierzę by w 3 z nich zrezygnowano)?

-czy są jakieś ciekawe rodzaje broni (np: harpun do ,,ściągania" śmigłowców na ziemię)?

-czy możliwość leżenia w 3 sprawia że wszyscy campują?

-czy są jakieś fajne bronie ręczne oprócz nieśmiertelnego kałacha i m16?

-czy 3 powiela błąd widoczny w MW2: pistolet maszynowy siłą ognia rozgniata każdą inną broń z CKM-em włącznie?\

Pytam, bo BF3 postawił na realizm co stawia pod znakiem zapytania tych kilka kwestii które lubiłem w bardziej nierealistycznych grach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to doznania z bety, mogą nie sprawdzać się teraz.

1, Tak, można nimi latać. Atakowanie celów naziemnych to kwestia wprawy 😀

2. Z tego co zauważyłem to trzeba brać bardzo dużą poprawkę na grawitację, dużo większą niż w BF:BC2, reszta to raczej to co było właśnie w BF:BC2.

3. Ciekawostką jest Eod bot (służy do uzbrajania i rozbrajania M-Com'ów, w ostateczności możesz nim próbować zabić wroga spawarką lub go rozjechać, da się, bo próbowałem 🙁), UAV też wydaje się ciekawy ale do niego nie dotarłem 😀 Obie zabawki należą do inżyniera.

4. Tak, dużo osób campi, jednak troszkę pomyślunku i każdego złego campera da się załatwić 😮

5. Są takie pukawki jak A-91, F2000, UMP-45. Poza tym do każdej broni jest w cholerę gadżetów 😉 (naraz można założyć maksymalnie 3)

6. Nie, PM'y nie są tak przesadzone, swoją drogą troszkę mnie to dziwi. PM jest stworzony do zasypywania wroga gradem pocisków, z małej odległości. W BF3 zrobili z nich karabiny szturmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... skoro przy broni jesteśmy to jeszcze parę pytań:

- Czy są jakieś fajne wyrzutnie rakiet i ile rodzajów ich jest?

- Jaka jest różnorodność pojazdów? jak w Bc2 czyli: 2 nieopancerzone, 2 wodne, powietrzny transportowy i bojowy, 2 czołgi: lekki i ciężki oraz UAV; czy w 3 wybór jest bardziej urozmaicony?

Wiem że to zaczyna wyglądać jak przesłuchanie, ale zanim kupię chcę wiedzieć co kupię 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnie? Ja dotąd spotkałem się z dwoma rodzajami. Pierwsze - rakiety niekierowane (np. smaw). Drugi - kierowane ziemia-powietrze (np. Igla). Wiem, że jest jeszcze Javelin (zapewne kierowana ziemia-ziemia ale głowy nie dam sobie uciąć 🙁 )

Na pewno są czołgi, samobieżna artyleria plot, helikoptery szturmowe i zwiadowcze i myśliwce. Możliwe, że jest ich więcej, tylko na innych mapach (w becie jedyną mapą z pojazdami było Caspian Border).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2011 o 20:19, Michal.R napisał:

Moskitek <- Kto gra niech doda mnie w swoim battlelogu. 🙁

Ja miałem problemy z gram.pl, więc wysłałem wiadomość do centrum obsługi klienta (w czwartek) a następnego dnia napisali to :

To zamówienie było składane 8 października - tego dnia ze względu na błąd strony zamówienia składały się błędnie. W naszym systemie to zamówienie jest puste i nie będzie realizowane. Proszę złożyć nowe zamówienie.

Przepraszamy za utrudnienia.

Prawie przez to zawału dostałem, bo już nie było edycji limitowanej, ale jakimś cudem pojawiła się jedna sztuka i zdążyłem zamówić EL. Tylko szkoda, że Ekwipunek (stroje) spectact był do 10 października i..... . A co tam NIC SIĘ NIE STAŁO!! Więc Battlefielda będę miał dopiero w poniedziałek, albo wtorek. Piękna historia co nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gother no naprawdę współczucie....ja mam słabe serce to w moim przypadku naprawdę by się skończyło zawałem 🙁

Mój nick na battlelogu to: Melkor01

Gram na Hardcore ale mam wrażenie że trudniej na nim kogoś ubić niż w BC2...grałem sobie snajperem i na początku dostaje się taką podstawową snajperkę z 10 nabojami w magazynku i strzela się bez przeładowywania między strzałami, potem odblokowałem taką która po każdym strzale przeładowuje i zarówno w tej silniejszej jak i w tej podstawowej trzeba 2 strzały na klatę by kogoś powalić na hardzie...poza tym zdarzało mi się trafić helikopter z czołgu i po trafieniu wychodzi że dostaje się 100pkt za uszkodzenie ale helikopter wciąż lata ! tak zdarzyło się kilka razy. Tak samo kiedy trafi się helikopter z ręcznej wyrzutni rakiet ziemia-powietrze czasami potrzeba 2 razy trafić helikopter by go całkowicie zniszczyć. Więc ten hard bardziej mi przypomina normala z BC2. Mam nadzieje że coś zmienią jeszcze by hard naprawdę nie wybaczał tak dużo błędów. Poza tym gra się bardzo bardzo fajnie:) Najbardziej podobają mi się mapy bo na każdej mam ochotę grać a w BC2 grałem na 2 na zmianę.

A jakie są Wasze odczucia po pierwszych godzinach z grą? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem Battlefieldowy dzień. 🙁 Fajna strzelanina i godna kontynuacja BC2, choć nie bez wad, ale nimi zajmę się kiedy indziej. Udało mi się nakręcić dwa filmy z dwóch trybów sieciowego BF3. Jeden z kooperacji (w miarę konkretny) i jeden z typowego meczy multiplayer (niezwykle mało konkretny ;] ). Mam nadzieję, że się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z Battlefieldem same problemy. Po kilku minutach grania gra zawiesza się i jedyne co pomaga to trzy magiczne przyciski. Wyskakuje także komunikat o błędach czyli po prostu program nie odpowiada. Przeinstalowałem Windowsa, zaktualizowałem Punkbustera, ustawiłem priorytet na wysoki i wiele wiele więcej. I baaaaardzo dużo osób ma identyczny problem. Człowiek może dostać ataku (złości) gdy po np 20 minutach grania na serwerze, lub w kooperacje gra wywala. 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...