Skocz do zawartości

Problem z wydawaniem poleceń handlowych


kolos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie mi nie mogę wydawać poleceń mojemu Merkurowi jak wejdę na polecenia handlowe i wszystko na szaro a jak próbuje kliknąć to nic się nie dzieje ( Handlowe polecenia mk1 i mk2 mam ) nie mogę z tym statkiem wytrzymać . Muszę w nim ciągle latać żeby handlować a to jest denerwujące i czasochłonne . Proszę o poradę , a nie o jakiś linki , który mnie cofnie na główną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem o jaki handel Ci chodzi.

Handlowe Mk1 i Mk2 służą do zarządzania handlowego twoich stacji. Statek oprócz tych rozszerzeń musi mieć przypisana jakaś twoją fabrykę jako bazę, aby można było przy jego pomocy zaopatrywać ją w surowce lub sprzedawać z niej produkty.

Polecam zapoznanie się z instrukcja do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie mam instrukcji do gry ponieważ x3 jet od kolegi

A ja tak w ogóle to nie mam własnej stacji ponieważ grę dopiero zacząłem .

Więc co mi poradzicie szukać misji bojowych czy zacisnąć zęby i latać w Merkurym dopóki nie zbiorę

odpowiednią ilość kasy na stacje albo do czasu aż się to od buguje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2011 o 15:57, kolos napisał:

po pierwsze nie mam instrukcji do gry ponieważ x3 jet od kolegi

To niech kolega też da ci instrukcję (wersję papierową).

A jeśli kolega miał oryginał to instrukcja w wersji elektronicznej (PDF) znajduje się na płycie DVD, a po instalacji w katalogu dokuments w katalogu gry. Więc do czytania.

W dniu 19.10.2011 o 15:57, kolos napisał:

... albo do czasu aż się to od buguje ?

Znaczy co? Tu nic się samo nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda piracka strona z pirackimi plikami jest legalna, bo tam są tylko linki, a nie pliki. W przypadku pirackiego oporogramowania przestępstwo popełniasz ty i osoba udostępniająca (ta, która wrzuciła plik na serwer, nie ta która zalinkowała). W przypadku filmów, ebooków, muzyki itp. tylko osoba udostępniająca.

Podstawa: art. 116-118 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych + art. 23 dla oprogramowania.

PS. NIe tylko ze stema. X3 sprzedawane są też w wersji elektronicznej na gamersgate lub impulsedriven. Ponadto, jeśli ma orginał to może wówczas pobrać taką "piracką" wersje jako kopię zapasową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie wiedziałem że te pliki są pirackie . Wszyscy koledzy w mojej klasie mają jakieś pirackie gry . Jak się o tym dowiedziałem zrobiło mi się głupio i ,, podążyłem za resztą ".

Więc przepraszam bardzo ale gdy oni się dowiedzieli że nie mam żadnej pirackiej gry to mnie wyśmiali i stałem się kozłem ofiarnym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2011 o 16:13, kolos napisał:

Dobra nie wiedziałem że te pliki są pirackie . Wszyscy koledzy w mojej klasie mają jakieś pirackie gry . Jak się o tym dowiedziałem zrobiło mi się głupio i ,, podążyłem za resztą ".

Więc przepraszam bardzo ale gdy oni się dowiedzieli że nie mam żadnej pirackiej gry to mnie wyśmiali i stałem się kozłem ofiarnym .

Nie bądź "kozłem ofiarnym", sam się zgłoś na policję. 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...