Skocz do zawartości

Mobilne górnictwo-pytanie


Sparhawk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie wszystkie, które mają w nazwie "Górnik".

Praktycznie to pobierz sobie z Mamuta statystyki statków dla XTM-a, i zobacz na statki TS, te które mogą mieć instalowany Mobilny System Górniczy (czy jak to się zwie), będą się nadawały do kopania.

W dniu 16.10.2011 o 10:54, littlekiller napisał:

czy w TC nividum również jest w wymienionych sektorach?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2011 o 11:41, Sparhawk napisał:

Jeszcze tylko jedno pytanko, bo pewnie macie już dosyć tłumaczenia takiemu noobowi jak ja.

dlaczego zaraz noobowi? To że osoba pyta się czegoś na forum nie jest świadectwem noobstwa, wręcz przeciwnie. A co do tłumaczenia, daje to satysfakcję więc nie mam tego dość 🙁

A przy okazji mam jeszcze jedną metodę na wzbogacenie się, całkowicie bezpieczną.

Znajdujesz sektor w którym są fabryki produkujące żywność (spożywaną w fabrykach), sprawdzasz jaką cenę ma jedzenie, jeśli niską, kupujesz i lecisz do najbliższej stacji handlowej (nawet takiej która jest w tym samym sektorze).

Cały trik polega na tym, że na stacjach handlowych kupują i sprzedają po stałej cenie (zwykle średniej wartości produktu) a w fabrykach z dużą ilością towaru jest on tani (poniżej średniej wartości), można dzięki temu uzyskać nawet 2-krotne przebicie na 1 sztuce towaru, gdy magazyn w stacji się zapełni, lecisz do innych handlowych należących do tej samej rasy i sprzedajesz

Metoda jest sprawdzona, ale w TC. Nie wiem jak to będzie z Reunionem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam się za nooba bo po prostu czytam to forum. Porównując wasze majątki i osiągnięcia w grze z moimi to ja jestem mały pikus (Pan pikus). Dzięki za podpowiedz z tym handlem. Przyda się chociaż mi bardziej zależy teraz na reputacji niż kasie bo novy nie mogę kupić nawet jakby mnie było stać. Zaczynam się zastanawiać nad modami tylko raczej takimi które rozszerzają grę a nie ułatwiają. xtm do takich należy ale nie wiem czy ja mu podolam. Zna kto jakie mody (najlepiej polskie) dla minie ale takie np z nowymi statkami Gildiami zadaniami w stacjach itp?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...