Skocz do zawartości

XTC v2.0, czy będzie?


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jeden z głównych moderów teamu X-Tendend - Aragon Speed, ogłosił iż (jak pisze z powodu choroby) opuszcza team. Życzy pozostałym członkom zespołu udanych dalszych prac na modem i wydania wersji 2.0.

Jak dla mnie to zapowiedź iż mod ten nie doczeka wersji 2.0.

Czy szkoda? Sam nie wiem. XTM był super, XTC mnie rozczarował i nie wiem czy jeśli nawet wyjdzie wersja 2.0 będę miał ochotę zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2011 o 16:49, Yacek napisał:

Dziś jeden z głównych moderów teamu X-Tendend - Aragon Speed, ogłosił iż (jak pisze z powodu choroby) opuszcza team. Życzy pozostałym członkom zespołu udanych dalszych prac na modem i wydania wersji 2.0.

Jak dla mnie to zapowiedź iż mod ten nie doczeka wersji 2.0.

Czy szkoda? Sam nie wiem. XTM był super, XTC mnie rozczarował i nie wiem czy jeśli nawet wyjdzie wersja 2.0 będę miał ochotę zagrać.

Cóż, premiera kolejnej części X'ów coraz bliżej, a i sam mod nie zyskał aż takiej popularności jak XTM, który, jakby nie było, wtedy był dosyć rewolucyjny i przyniósł świeży powiew. Część rozwiązań w nim zawartych znalazła się w gołym TC, a na innych w mniejszym czy większym stopniu wzorowały się różne zestawy skryptów i modów. Widać było, że twórcy XTC chcieli pójść o krok dalej, ale może ich to przerosło, albo się po prostu troszkę wypalili przy poprzednim projekcie i niestety całość nie wyszła tak dobrze jak sobie tego wszyscy (my i oni zapewne też) życzyli.

Tak czy siak mam nadzieję, że mimo wszystko uda im się wprowadzić 'finalną' wersję żebyśmy mogli w pełni ocenić ich dzieło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 21.11.2012 o 21:29, Piteropeter napisał:

Pytanie, czy to będzie następca XTM'a, czy po prostu kolejna wersja moda... Czekamy! 😀

No cóż, kto grał w wersje 1.0 lub późniejszą 1.2, to wie jaka jest odpowiedź na to pytanie. Wersja 2.0 nie będzie rewolucja w stosunku do wcześniejszych wersji, będzie natomiast (podobno) miała w pełni funkcjonalne opcje, które kulały w wersji 1.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2012 o 21:40, Piteropeter napisał:

XTM bardzo wzbogacił Reunion. Pomysły były na tyle dobre, że twórcy X'ów niektóre z nich wykorzystali w TC... Twórcom XTM'a raczej trudno będzie wymyślić coś jeszcze lepszego niż za pierwszym razem...

Wymyślili. Np. rozprzestrzeniająca się mapę galaktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Miałem na myśli sektory, ziemianie się przecież pojawiali na końcu fabuły. A co do nowej mapy galaktyki, jak pisałem, mam mieszane uczucia...

W dniu 21.11.2012 o 21:58, Yacek napisał:

Nie było ich sektorów, te dodał XRM.

A XRM to chyba wyszedł do TC i AP, i raczej nie dodawał sektorów ziemian, prawda? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...