Skocz do zawartości

Gra zaczyna mi się psuć.


nekkoru
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po 20h gry (brata konto) zaczynają pojawiać się jakieś dziwne bugi. Zginęła mi gdzieś polisa ratunkowa, miałem 300sztuk, teraz nie ma żadnej. Do tego dla 50% towarów u wszystkich raz nie jest wymagana żadnej reputacja. Przy wymianie dóbr między statkami, czy to na stacji czy to w przestrzeni, nigdy nie ma dostępnych wszystkich itemów. Do tego nie jestem w stanie w pełni uzbroić jednego statku (ciężkiego smoka), na boczne, tylną i górną wieżyczkę, nie ważne czego bym nie robił, po chwili z powrotem są po 1 HEPT'cie (wygląda to tak, uzbrajasz go po zęby HEPT'ami a po chwili wszędzie znów ma po 1 😀). Ktoś wie co może się dziać? Bugi zaczęły się pojawiać po dodaniu skryptu Argoni vs Splici, Boroni vs Paradianie. Do tego używam

NPC Bailing Addon,

SCS

Slavage Commands and NPC

Weapons Quickwarp

JSON Library

Ware Manager

Community Plugin Configuration.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2011 o 17:27, nekkoru napisał:

Do tego dla 50% towarów u wszystkich raz nie jest wymagana żadnej reputacja.

Bo wymaganą do zakupu reputację już osiągnąłeś. Wskazywana jest tylko ta, którą musisz osiągnąć do zakupu.

W dniu 28.09.2011 o 17:27, nekkoru napisał:

Przy wymianie dóbr między statkami, czy to na stacji czy to w przestrzeni, nigdy nie ma dostępnych wszystkich itemów.

To normalne (przynajmniej w modach), część wyposażenia jest przypisana na stałe do statku (kupujesz statki z tym wyposażeniem), więc nie możesz go wymieniać.

W dniu 28.09.2011 o 17:27, nekkoru napisał:

Do tego nie jestem w stanie w pełni uzbroić jednego statku (ciężkiego smoka), na boczne, tylną i górną wieżyczkę, nie ważne czego bym nie robił, po chwili z powrotem są po 1 HEPT'cie (wygląda to tak, uzbrajasz go po zęby HEPT'ami a po chwili wszędzie znów ma po 1 😀).

Stary problem jeszcze z X3. Zobacz do FAQ#14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wytam. Mam problem z zacinaniem się gry ale już nie chciałem tworzyć nowego wątku co by forum nie zaśmiecać.

Więc tak, posiadam X3 (oryginał jeżeli ma to z tym coś wspólnego), patch 3.1, oraz TOTT 1.2. Z modów posiadam jedynie no fogs.Rozpocząłem nową grę i po jakiejś godzinie gra się zawiesiła, po wczytaniu sava po upływie tego samego czasu była powtórka z rozrywki.

Sprzęt: Intel core i5-430M (2,26 Ghz 3MB L3 cache), Geforce Gt 320M, 3 GB DDR3.Gra chodziła normalnie na max ustawieniach, lecz komputer grzał się za szybko dlatego zmieniłem na minimalne.

Dopiero teraz przypomniałem sobie że już kiedyś pisałem podobny post lecz bez rezultatu. Poczytałem trochę i problem może wynikać z przeciążenia karty graficznej, lecz nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2011 o 10:30, Cyberbudyniu napisał:

Pre-instalowany

To próbuj następującego sposobu:

Prawy przycisk myszy (PPM) na Głośnik w prawym dolnym rogu ekranu.

Z mu wybierz: Urządzenia do odtwarzania.

Kliknij na Głośniki (domyślne urządzenie odtwarzające) i na dole wybierz Właściwości.

Ostatnia zakładka Zaawansowane.

Format domyślne zmień z 24 Bitowe 96000MHz (jakość studyjna) na np. 24-Bitowe 441000MHz (jakość studyjna).

Zapisz zmiany.

Przetestuj grę.

Daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2011 o 14:10, Cyberbudyniu napisał:

Innego wyjścia nie widzę na dodanie tej opcji ( choć najprawdopodobniej wynika to z tego iż po prostu jestem zieloony jeżeli chodzi o bios)

A co będzie jeśli aktualizacja nie doda tej opcji?

Zostaw jak jest. Lub przed aktualizacją sprawdź jakie zmiany zostały prowadzone.

Do tego, to wcale nie musi być na 100% rozwiązaniem twoich problemów. Powodem mogą być całkiem inne przyczyny (problemy sprzętowe itp) Podałem dwa możliwe rozwiązania. Ale nie da się wszystkiego rozwiązać na odległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Żeby nie zakładać nowego tematu napiszę tutaj, bo mi również gra zaczęła się psuć. Przy pierwszym spotkaniu ze Starożytnymi wyłączyły mi się głosy postaci, komputera pokładowego oraz filmiki w prawym górnym rogu. Gdy wziąłem sobie fabułę Terran, gdy oni się ze mną kontaktują widzę tylko znikające napisy i czarny prostokąt w prawym górnym rogu ekranu. Podobnie przy dokowaniu w stacjach, głos komputera pokładowego mam włączony w opcjach ale nic nie słychać, tylko szybko znikająca informacja o nawiązaniu połączenia z lokalną siecią handlową.

Ktoś wie jak to naprawić? Wydaje mi się, że to problem z TOTT, bo tak jak mówię, problem pojawił się podczas spotkania ze starożytnymi, zamiast ich głosu zobaczyłem tylko napisy.

EDIT: Po rozpoczęciu nowej gry wszystko jest w porządku. Jest jakiś sposób żeby naprawić tego sejwa? Może to błąd spolszczenia do TOTT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...