Skocz do zawartości

- - - - -

Gra zaczyna mi się psuć.

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 nekkoru

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaStolica Śląska!
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 28 wrzesień 2011 - 17:27

po 20h gry (brata konto) zaczynają pojawiać się jakieś dziwne bugi. Zginęła mi gdzieś polisa ratunkowa, miałem 300sztuk, teraz nie ma żadnej. Do tego dla 50% towarów u wszystkich raz nie jest wymagana żadnej reputacja. Przy wymianie dóbr między statkami, czy to na stacji czy to w przestrzeni, nigdy nie ma dostępnych wszystkich itemów. Do tego nie jestem w stanie w pełni uzbroić jednego statku (ciężkiego smoka), na boczne, tylną i górną wieżyczkę, nie ważne czego bym nie robił, po chwili z powrotem są po 1 HEPT'cie (wygląda to tak, uzbrajasz go po zęby HEPT'ami a po chwili wszędzie znów ma po 1 :)). Ktoś wie co może się dziać? Bugi zaczęły się pojawiać po dodaniu skryptu Argoni vs Splici, Boroni vs Paradianie. Do tego używam

NPC Bailing Addon,
SCS
Slavage Commands and NPC
Weapons Quickwarp
JSON Library
Ware Manager
Community Plugin Configuration.

#2 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 28 wrzesień 2011 - 17:45

Wyświetl postUżytkownik nekkoru dnia 28 wrzesień 2011 - 17:27 napisał

Do tego dla 50% towarów u wszystkich raz nie jest wymagana żadnej reputacja.

Bo wymaganą do zakupu reputację już osiągnąłeś. Wskazywana jest tylko ta, którą musisz osiągnąć do zakupu.

Przy wymianie dóbr między statkami, czy to na stacji czy to w przestrzeni, nigdy nie ma dostępnych wszystkich itemów.

To normalne (przynajmniej w modach), część wyposażenia jest przypisana na stałe do statku (kupujesz statki z tym wyposażeniem), więc nie możesz go wymieniać.

Do tego nie jestem w stanie w pełni uzbroić jednego statku (ciężkiego smoka), na boczne, tylną i górną wieżyczkę, nie ważne czego bym nie robił, po chwili z powrotem są po 1 HEPT'cie (wygląda to tak, uzbrajasz go po zęby HEPT'ami a po chwili wszędzie znów ma po 1 :)).

Stary problem jeszcze z X3. Zobacz do FAQ#14.

#3 Cyberbudyniu

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 14 grudzień 2011 - 08:57

Wytam. Mam problem z zacinaniem się gry ale już nie chciałem tworzyć nowego wątku co by forum nie zaśmiecać.
Więc tak, posiadam X3 (oryginał jeżeli ma to z tym coś wspólnego), patch 3.1, oraz TOTT 1.2. Z modów posiadam jedynie no fogs.Rozpocząłem nową grę i po jakiejś godzinie gra się zawiesiła, po wczytaniu sava po upływie tego samego czasu była powtórka z rozrywki.
Sprzęt: Intel core i5-430M (2,26 Ghz 3MB L3 cache), Geforce Gt 320M, 3 GB DDR3.Gra chodziła normalnie na max ustawieniach, lecz komputer grzał się za szybko dlatego zmieniłem na minimalne.

Dopiero teraz przypomniałem sobie że już kiedyś pisałem podobny post lecz bez rezultatu. Poczytałem trochę i problem może wynikać z przeciążenia karty graficznej, lecz nie jestem pewien.

#4 Piteropeter

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 14 grudzień 2011 - 16:38

Któryś z podzespołów nie daje rady (karta nie najlepsza, ale nie znam się na tych od laptopów), albo to wina TOTT. Długo z nim grasz, i czy miałeś wcześniej miałeś podobne błędy?

#5 Cyberbudyniu

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 15 grudzień 2011 - 07:59

Wcześniej grałem w 1.1, aż przez zacinanie dałem sobie spokój.( grałem na kompie stacjonarnym , który jest znacznie lepszy od laptopa). Teraz pograłem raptem parę minut i zawiecha.

#6 Piteropeter

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 15 grudzień 2011 - 19:00

TOTT dodaje mnóstwo nowych statków i to jest prawdopodobnie przyczyna zwiech. Twój komp zdaje się nie dawać rady :( Nie wiem czym się różni 1.1 od 1.2 ale to raczej nie robi różnicy w przyczynie

#7 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 15 grudzień 2011 - 19:43

A jak dział czyste TC na tym sprzęcie? I jaki masz system? Win7 (32 czy 64?).

#8 Cyberbudyniu

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 15 grudzień 2011 - 23:31

64 bity, na czystym to samo.

#9 Cyberbudyniu

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 16 grudzień 2011 - 12:34

Problem w tym że kiedyś jak grałem na laptopie w 1.1 to mi sie nie zacinało w ogóle, tylko fabuła zaczęła się krzaczyć. Jeżeli wczytam odpowiednio wczesnego sava to mi się nie zacina przez kolejną godzine lub dwie.

#10 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 16 grudzień 2011 - 15:36

System preinstalowany przez producenta, czy sam instalowałeś?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych