Skocz do zawartości

Aran obsługa


ego55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mimo przeszukiwania forum jakoś nie znalazłem interesujących mnie wyjaśnień , dlatego pozwoliłem sobie napisać tego posta. Otóż zakupiłem w stoczni gonerskiego Arana , pełne uzbrojenie , osłony , polecenia + warsztat , w slotach dałem komendę "buduj statki' w komendach zwyczajowych jakimś przypadkiem ustawiłem budowę Pegaza , ale jak wchodzę w "statki na pokładzie" to Pegaz jest zawsze jako ukończony 0%. Gdzieś ( nie mogę tego niestety już znaleźć ) czytałem że warsztat produkuję części do produkcji. dlatego mam ogromną prośbę o dokładna instrukcję jak budować statki na Aranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm faktycznie, ale pliku masz rubrykę "RE Costs" RE to zapewne skrót od resources, tak więc musisz dostarczyć surowce. Jakie? Nie wiem, ale na pewno muszą to być jakieś surowce techniczne typu mikrochipy, kredyty, teladianium itp. z samych steków raczej nie dasz rady statku/części statków zbudować 😀 . Spróbuj na początek takie same surowce dostarczyć, jak masz na wykazie w HQ (w końcu statek to statek, więc na logikę powinny być podobne surowce wymagane tylko w większej ilości). Jeśli nie zadziała to spróbuj dostarczyć pozostałe surowce i zapisuje czego i ile potrzeba

PS. Plany statków masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Do zbierania mam Galleona z zainstalowanym warsztatem , więc co naprawi to idzie na sprzedaż , a duże okręty dokują w Kwaterze Głównej.

2. Zauważyłem że warsztat tworzy części "uszczuplając" stan konta , produkty które dostarczyłem ( takie jak w Kwaterze głównej ) były nienaruszone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...